Sari la conținut
howtoplay.ro
450 Things to Do in Your Life

450 Things to Do in Your Life

Lifestyle Boardgames Ltd · 2017
3–630–35 min18+ ani1.0/5 complexitate5.6 BGG#26.661 BGG152Petrecere
răspuns scurt

Cum se joacă 450 Things to Do in Your Life?

450 Things to Do in Your Life este un voting game in care participantii ghicesc ce activitati ar dori sa incerce adversarii lor si voteaza in consecinta. Este un titlu perfect pentru a va cunoaste mai bine si a anima atmosfera la o petrecere!

Pentru a găsi cel mai bun preț la 450 Things to Do in Your Life, howtoplay.ro compară zilnic ofertele din magazinele românești.

Indisponibil nou în magazine
Coperta 450 Things to Do in Your Life
artă oficială · Lifestyle Boardgames Ltd

450 Things to Do in Your Life este un voting game in care participantii ghicesc ce activitati ar dori sa incerce adversarii lor si voteaza in consecinta. Este un titlu perfect pentru a va cunoaste mai bine si a anima atmosfera la o petrecere! In interior veti gasi 75 de carti de joc cu doua fete, fiecare continand trei actiuni diferite. Jucatorul activ intoarce cartea, iar cel din stanga sa alege un numar la intamplare. Acesta citeste sarcina cu voce tare. Ulterior, fiecare evalueaza disponibilitatea de a indeplini misiunea folosind un set de carti speciale de vot, de la 0 - Nu as face asta nici intr-un milion de ani - pana la 3 - Wow, as vrea sa incerc!. Dupa ce toata lumea a votat, participantii incearca sa estimeze punctajul total; cel care se apropie cel mai mult de raspunsul corect primeste un punct. Pentru a castiga, este esential sa intelegeti preferintele celorlalti: ce considera amuzant si ce resping ca fiind o idee stupida. Primul care ajunge la 12 puncte castiga. Pe parcursul partidei, jucatorii nu doar se vor distra, ci

anatomia jocului
Complexitate1.0 / 5
Notă BGG5.6 / 10
Atmosferă
Petrecere
Dependență de limbă
Nejucabil în altă limbă
Durată
30–35 min
Jucători
3–6
Vârstă recomandată
18+ ani
Clasament BGG
#26.661
din Trișache · verificate

Întrebări frecvente

Q1Cât costă 450 Things to Do in Your Life?
Niciun magazin nu urmărește momentan 450 Things to Do in Your Life. Verifică tab-ul Prețuri — poți seta o alertă să fii notificat când apare.
Q2De unde cumpăr 450 Things to Do in Your Life cel mai ieftin?
Verifică tab-ul Prețuri — howtoplay.ro agregă oferte din 7+ magazine de jocuri din România și urmărește evoluția prețurilor.
Q3Cum se joacă 450 Things to Do in Your Life?
450 Things to Do in Your Life este un joc de tip mature / adult, pentru 3–6 jucători, durează ~30–35 de minute. Vezi tab-ul Reguli pentru setup, gameplay și scoring, sau întreabă Trișache orice despre 450 Things to Do in Your Life — asistentul nostru AI dezvoltat de howtoplay.ro, antrenat special pe regulamentele jocurilor de societate.
Q4Câți jucători are 450 Things to Do in Your Life?
450 Things to Do in Your Life se joacă în 3–6 jucători.
Q5Cât durează o partidă de 450 Things to Do in Your Life?
O partidă de 450 Things to Do in Your Life durează aproximativ 30–35 de minute. (Prima partidă nu se pune. Niciodată nu se pune.)
Q6De la ce vârstă se joacă 450 Things to Do in Your Life?
450 Things to Do in Your Life este recomandat de la 18 ani.
Q7Cât de complex este 450 Things to Do in Your Life?
450 Things to Do in Your Life are o complexitate de 1.0 din 5 pe BoardGameGeek.

Momentan, niciun magazin monitorizat nu vinde 450 Things to Do in Your Life nou.

Mecanici & categorii

Extensii

Accesorii