Sari la conținut
howtoplay.ro
Another Drop Of Madness In Wonderland

Another Drop Of Madness In Wonderland

(Self-Published) · 2020
220–30 min12+ aniCopiiCupluri
răspuns scurt

Cum se joacă Another Drop Of Madness In Wonderland?

The tea party has been going on since forever and the place is in a lot of mess by now. The Red Queen has just announced that she is bored and she would attend the tea party shortly.

Pentru a găsi cel mai bun preț la Another Drop Of Madness In Wonderland, howtoplay.ro compară zilnic ofertele din magazinele românești.

Coperta Another Drop Of Madness In Wonderland
artă oficială · (Self-Published)

The tea party has been going on since forever and the place is in a lot of mess by now. The Red Queen has just announced that she is bored and she would attend the tea party shortly.

Help your odd friends to clean up the place by collecting and creating sets of cards. At the end of the game the player with the most victory points wins.

With a mix of set collection and wacky mechanic to gather the items this game is a perfect filler for a family evening or with friends.

anatomia jocului
Atmosferă
CopiiCupluri
Durată
20–30 min
Jucători
2
Vârstă recomandată
12+ ani
din Trișache · verificate

Întrebări frecvente

Q1Cât costă Another Drop Of Madness In Wonderland?
Niciun magazin nu urmărește momentan Another Drop Of Madness In Wonderland. Verifică tab-ul Prețuri — poți seta o alertă să fii notificat când apare.
Q2De unde cumpăr Another Drop Of Madness In Wonderland cel mai ieftin?
Verifică tab-ul Prețuri — howtoplay.ro agregă oferte din 7+ magazine de jocuri din România și urmărește evoluția prețurilor.
Q3Cum se joacă Another Drop Of Madness In Wonderland?
Another Drop Of Madness In Wonderland este un joc de tip card game, pentru 2 jucători, durează ~20–30 de minute. Vezi tab-ul Reguli pentru setup, gameplay și scoring, sau întreabă Trișache orice despre Another Drop Of Madness In Wonderland — asistentul nostru AI dezvoltat de howtoplay.ro, antrenat special pe regulamentele jocurilor de societate.
Q4Câți jucători are Another Drop Of Madness In Wonderland?
Another Drop Of Madness In Wonderland se joacă în 2 jucători.
Q5Cât durează o partidă de Another Drop Of Madness In Wonderland?
O partidă de Another Drop Of Madness In Wonderland durează aproximativ 20–30 de minute. (Prima partidă nu se pune. Niciodată nu se pune.)
Q6De la ce vârstă se joacă Another Drop Of Madness In Wonderland?
Another Drop Of Madness In Wonderland este recomandat de la 12 ani.
Mecanici & categorii

Extensii

Accesorii

Jocuri cu mecanici similare

Cum calculăm?