Sari la conținut
howtoplay.ro
Black Hole: Kyrum

Black Hole: Kyrum

Alone Editions · 2021
120–30 min12+ ani2.3/5 complexitate8.1 BGG#11.603 BGG270Cupluri
răspuns scurt

Cum se joacă Black Hole: Kyrum?

Black Hole este un dice and card game disponibil în format Print and Play. Trecut, prezent, viitor, pregătește-te să călătorești prin timp și spațiu. Explorează planetele din Kyrum și încearcă să reconstitui istoria exploratorului Jaakub.

Pentru a găsi cel mai bun preț la Black Hole: Kyrum, howtoplay.ro compară zilnic ofertele din magazinele românești.

Indisponibil nou în magazine
Coperta Black Hole: Kyrum
artă oficială · Alone Editions

Black Hole este un dice and card game disponibil în format Print and Play. Trecut, prezent, viitor, pregătește-te să călătorești prin timp și spațiu. Explorează planetele din Kyrum și încearcă să reconstitui istoria exploratorului Jaakub. În timpul unei partide, va trebui să îndeplinești o serie de obiective, monitorizând totodată resursele. Cercetează cărțile de tip planetă pentru a găsi diverse obiecte care te vor ajuta în misiunea ta. —descriere de la publisher

anatomia jocului
Complexitate2.3 / 5
Notă BGG8.1 / 10
Atmosferă
Cupluri
Dependență de limbă
Nejucabil în altă limbă
Durată
20–30 min
Jucători
1
Vârstă recomandată
12+ ani
Clasament BGG
#11.603
din Trișache · verificate

Întrebări frecvente

Q1Cât costă Black Hole: Kyrum?
Niciun magazin nu urmărește momentan Black Hole: Kyrum. Verifică tab-ul Prețuri — poți seta o alertă să fii notificat când apare.
Q2De unde cumpăr Black Hole: Kyrum cel mai ieftin?
Verifică tab-ul Prețuri — howtoplay.ro agregă oferte din 7+ magazine de jocuri din România și urmărește evoluția prețurilor.
Q3Cum se joacă Black Hole: Kyrum?
Black Hole: Kyrum este un joc de tip card game, pentru 1 jucători, durează ~20–30 de minute. Vezi tab-ul Reguli pentru setup, gameplay și scoring, sau întreabă Trișache orice despre Black Hole: Kyrum — asistentul nostru AI dezvoltat de howtoplay.ro, antrenat special pe regulamentele jocurilor de societate.
Q4Câți jucători are Black Hole: Kyrum?
Black Hole: Kyrum se joacă în 1 jucători.
Q5Cât durează o partidă de Black Hole: Kyrum?
O partidă de Black Hole: Kyrum durează aproximativ 20–30 de minute. (Prima partidă nu se pune. Niciodată nu se pune.)
Q6De la ce vârstă se joacă Black Hole: Kyrum?
Black Hole: Kyrum este recomandat de la 12 ani.
Q7Cât de complex este Black Hole: Kyrum?
Black Hole: Kyrum are o complexitate de 2.3 din 5 pe BoardGameGeek.

Momentan, niciun magazin monitorizat nu vinde Black Hole: Kyrum nou.

Mecanici & categorii

Extensii

Accesorii