Sari la conținut
howtoplay.ro
Castle Bridge

Castle Bridge

Parker Brothers · 1938
41Copii
răspuns scurt

Cum se joacă Castle Bridge?

From the box: The original Five Suit Game. Official American Rules for Five Suit Castle Bridge. Originated 1933 by Ammiel F.

Pentru a găsi cel mai bun preț la Castle Bridge, howtoplay.ro compară zilnic ofertele din magazinele românești.

Coperta Castle Bridge
artă oficială · Parker Brothers

From the box:

The original Five Suit Game.

Official American Rules for Five Suit Castle Bridge.

Originated 1933 by Ammiel F. Decker

anatomia jocului
Atmosferă
Copii
Jucători
4
din Trișache · verificate

Întrebări frecvente

Q1Cât costă Castle Bridge?
Niciun magazin nu urmărește momentan Castle Bridge. Verifică tab-ul Prețuri — poți seta o alertă să fii notificat când apare.
Q2De unde cumpăr Castle Bridge cel mai ieftin?
Verifică tab-ul Prețuri — howtoplay.ro agregă oferte din 7+ magazine de jocuri din România și urmărește evoluția prețurilor.
Q3Cum se joacă Castle Bridge?
Castle Bridge este un joc de tip card game, pentru 4 jucători. Vezi tab-ul Reguli pentru setup, gameplay și scoring, sau întreabă Trișache orice despre Castle Bridge — asistentul nostru AI dezvoltat de howtoplay.ro, antrenat special pe regulamentele jocurilor de societate.
Q4Câți jucători are Castle Bridge?
Castle Bridge se joacă în 4 jucători.
Mecanici & categorii

Extensii

Accesorii

Jocuri cu mecanici similare

Cum calculăm?