Sari la conținut
howtoplay.ro
Prețuri actualizate azi
Eyes on the Prize

Eyes on the Prize

Goliath Games · 2016
2–410–20 min6+ ani1.0/5 complexitate5.4 BGG#26.162 BGG92Copii
răspuns scurt

Cum se joacă Eyes on the Prize?

Jucați simultan, încercând să capturați cât mai multe perechi corecte de Eyez. Pentru a colecta seturi, trebuie să ridicați câte un Eye pe rând și să priviți dedesubt.

Pentru a găsi cel mai bun preț la Eyes on the Prize, howtoplay.ro compară zilnic ofertele din magazinele românești.

De la169 lei
Coperta Eyes on the Prize
artă oficială · Goliath Games

Jucați simultan, încercând să capturați cât mai multe perechi corecte de Eyez. Pentru a colecta seturi, trebuie să ridicați câte un Eye pe rând și să priviți dedesubt. Ulterior, îl puneți la loc în același punct sau îl plasați peste un alt Eye pentru a forma o pereche. Acum așezați perechea de Eyez în fața voastră. Fiecare combinație corectă vă aduce 2 puncte, în timp ce una incorectă vă penalizează cu 1 punct. Pentru fiecare pereche identică validă, primiți 1 punct bonus.

anatomia jocului
Complexitate1.0 / 5
Notă BGG5.4 / 10
Atmosferă
Copii
Durată
10–20 min
Jucători
2–4
Vârstă recomandată
6+ ani
Clasament BGG
#26.162
din Trișache · verificate

Întrebări frecvente

Q1Cât costă Eyes on the Prize?
Eyes on the Prize costă aproximativ 169 lei în România.
Q2De unde cumpăr Eyes on the Prize cel mai ieftin?
Cel mai mic preț pentru Eyes on the Prize acum este 169 lei la Regatul Jocurilor. Tab-ul Prețuri listează toate magazinele care îl urmăresc.
Q3Cum se joacă Eyes on the Prize?
Eyes on the Prize este un joc de tip children's game, pentru 2–4 jucători, durează ~10–20 de minute. Vezi tab-ul Reguli pentru setup, gameplay și scoring, sau întreabă Trișache orice despre Eyes on the Prize — asistentul nostru AI dezvoltat de howtoplay.ro, antrenat special pe regulamentele jocurilor de societate.
Q4Câți jucători are Eyes on the Prize?
Eyes on the Prize se joacă în 2–4 jucători.
Q5Cât durează o partidă de Eyes on the Prize?
O partidă de Eyes on the Prize durează aproximativ 10–20 de minute. (Prima partidă nu se pune. Niciodată nu se pune.)
Q6De la ce vârstă se joacă Eyes on the Prize?
Eyes on the Prize este recomandat de la 6 ani.
Q7Cât de complex este Eyes on the Prize?
Eyes on the Prize are o complexitate de 1.0 din 5 pe BoardGameGeek.
1 magazin

Toate prețurile

1 magazin · sortat după prețactualizat azi
Regatul JocurilorCEL MAI IEFTINeasyboxCard cultural
The Eyez
gratuit peste 149 lei
169 lei
linkuri afiliate · prețurile includ TVA · platformă independentă, fără sponsorizări ascunse
🚚 Transport gratuit peste 149 lei

Evoluția prețului

Evoluția prețului în ultimele 90 de zile: minim 135 lei, maxim 169 lei, acum 169 lei.

Mecanici & categorii

Extensii

Accesorii

Jocuri cu mecanici similare

Cum calculăm?