Hedgerows & Heroes
Rebel Minis · 2017
220–40 min14+ ani10.0 BGG1CupluriStrategie
⚡ răspuns scurt
Cum se joacă Hedgerows & Heroes?
Hedgerows and Heroes is a fast paced, easy to learn fantasy strategy game based on the Mighty Armies game engine. Featuring 28mm scale fantasy animals, designed by Bob Olley, players wage the ultimate battle for good and evil.
Pentru a găsi cel mai bun preț la Hedgerows & Heroes, howtoplay.ro compară zilnic ofertele din magazinele românești.
Hedgerows and Heroes is a fast paced, easy to learn fantasy strategy game based on the Mighty Armies game engine. Featuring 28mm scale fantasy animals, designed by Bob Olley, players wage the ultimate battle for good and evil.
—description from the publisher
🔬 anatomia jocului
Notă BGG10.0 / 10
Atmosferă
CupluriStrategie
Durată
20–40 min
Jucători
2
Vârstă recomandată
14+ ani
✨ din Trișache · verificate
Întrebări frecvente
Q1Cât costă Hedgerows & Heroes?
Niciun magazin nu urmărește momentan Hedgerows & Heroes. Verifică tab-ul Prețuri — poți seta o alertă să fii notificat când apare.
Q2De unde cumpăr Hedgerows & Heroes cel mai ieftin?
Verifică tab-ul Prețuri — howtoplay.ro agregă oferte din 7+ magazine de jocuri din România și urmărește evoluția prețurilor.
Q3Cum se joacă Hedgerows & Heroes?
Hedgerows & Heroes este un joc de tip animals, pentru 2 jucători, durează ~20–40 de minute. Vezi tab-ul Reguli pentru setup, gameplay și scoring, sau întreabă Trișache orice despre Hedgerows & Heroes — asistentul nostru AI dezvoltat de howtoplay.ro, antrenat special pe regulamentele jocurilor de societate.
Q4Câți jucători are Hedgerows & Heroes?
Hedgerows & Heroes se joacă în 2 jucători.
Q5Cât durează o partidă de Hedgerows & Heroes?
O partidă de Hedgerows & Heroes durează aproximativ 20–40 de minute. (Prima partidă nu se pune. Niciodată nu se pune.)
Q6De la ce vârstă se joacă Hedgerows & Heroes?
Hedgerows & Heroes este recomandat de la 14 ani.
Mecanici & categorii