Sari la conținut
howtoplay.ro
Hitster: Latino

Hitster: Latino

Jumbo · 2025
2–1030 min16+ ani1.0/5 complexitate8.0 BGG#16.361 BGG103Petrecere
răspuns scurt

Cum se joacă Hitster: Latino?

Hitster: Latino este un party game muzical care celebreaza sunetele vibrante ale muzicii latine. De la salsa si reggaeton pana la bachata, cumbia, Latin pop si hituri regionale, aceasta editie de sine statatoare a seriei Hitster provoaca jucatorii sa ghiceasca si sa plaseze cronologic piese emblematice.

Pentru a găsi cel mai bun preț la Hitster: Latino, howtoplay.ro compară zilnic ofertele din magazinele românești.

Indisponibil nou în magazine
Coperta Hitster: Latino
artă oficială · Jumbo

Hitster: Latino este un party game muzical care celebreaza sunetele vibrante ale muzicii latine. De la salsa si reggaeton pana la bachata, cumbia, Latin pop si hituri regionale, aceasta editie de sine statatoare a seriei Hitster provoaca jucatorii sa ghiceasca si sa plaseze cronologic piese emblematice. Participantii scaneaza un card muzical cu aplicatia gratuita, asculta melodia si incearca sa identifice anul lansarii. Cu reguli simple si ture rapide, titlul este perfect pentru petreceri, reuniuni de familie si fanii ritmurilor latino. Nu este necesara cunoasterea muzicii - doar asculta, simte ritmul si incearca sa nimeresti raspunsul corect!

anatomia jocului
Complexitate1.0 / 5
Notă BGG8.0 / 10
Atmosferă
Petrecere
Durată
30 min
Jucători
2–10
Vârstă recomandată
16+ ani
Clasament BGG
#16.361
din Trișache · verificate

Întrebări frecvente

Q1Cât costă Hitster: Latino?
Niciun magazin nu urmărește momentan Hitster: Latino. Verifică tab-ul Prețuri — poți seta o alertă să fii notificat când apare.
Q2De unde cumpăr Hitster: Latino cel mai ieftin?
Verifică tab-ul Prețuri — howtoplay.ro agregă oferte din 7+ magazine de jocuri din România și urmărește evoluția prețurilor.
Q3Cum se joacă Hitster: Latino?
Hitster: Latino este un joc de tip card game, pentru 2–10 jucători, durează ~30 de minute. Vezi tab-ul Reguli pentru setup, gameplay și scoring, sau întreabă Trișache orice despre Hitster: Latino — asistentul nostru AI dezvoltat de howtoplay.ro, antrenat special pe regulamentele jocurilor de societate.
Q4Câți jucători are Hitster: Latino?
Hitster: Latino se joacă în 2–10 jucători.
Q5Cât durează o partidă de Hitster: Latino?
O partidă de Hitster: Latino durează aproximativ 30 de minute. (Prima partidă nu se pune. Niciodată nu se pune.)
Q6De la ce vârstă se joacă Hitster: Latino?
Hitster: Latino este recomandat de la 16 ani.
Q7Cât de complex este Hitster: Latino?
Hitster: Latino are o complexitate de 1.0 din 5 pe BoardGameGeek.

Momentan, niciun magazin monitorizat nu vinde Hitster: Latino nou.

Mecanici & categorii

Extensii

Accesorii