Sari la conținut
howtoplay.ro
Jogo Mulan

Jogo Mulan

Trisan Editores · 1998
2–40 min5+ aniCopii
răspuns scurt

Cum se joacă Jogo Mulan?

Jogo Mulan is a roll-and-move race-to-the-finish board game based on the cartoon, Mulan. The board depicts fifty-seven spaces that players have to move through to get to the finish.

Pentru a găsi cel mai bun preț la Jogo Mulan, howtoplay.ro compară zilnic ofertele din magazinele românești.

Coperta Jogo Mulan
artă oficială · Trisan Editores

Jogo Mulan is a roll-and-move race-to-the-finish board game based on the cartoon, Mulan. The board depicts fifty-seven spaces that players have to move through to get to the finish. If players land on specially-coloured spaces, they refer to the instruction sheet (which comes in both Portuguese and Spanish) to see what happens to them (e.g. miss a turn, move to another space).

The game was published by Trisan Editores, a Portuguese entertainment media company.

anatomia jocului
Atmosferă
Copii
Durată
0 min
Jucători
2–4
Vârstă recomandată
5+ ani
din Trișache · verificate

Întrebări frecvente

Q1Cât costă Jogo Mulan?
Niciun magazin nu urmărește momentan Jogo Mulan. Verifică tab-ul Prețuri — poți seta o alertă să fii notificat când apare.
Q2De unde cumpăr Jogo Mulan cel mai ieftin?
Verifică tab-ul Prețuri — howtoplay.ro agregă oferte din 7+ magazine de jocuri din România și urmărește evoluția prețurilor.
Q3Cum se joacă Jogo Mulan?
Jogo Mulan este un joc de tip children's game, pentru 2–4 jucători, durează ~0 de minute. Vezi tab-ul Reguli pentru setup, gameplay și scoring, sau întreabă Trișache orice despre Jogo Mulan — asistentul nostru AI dezvoltat de howtoplay.ro, antrenat special pe regulamentele jocurilor de societate.
Q4Câți jucători are Jogo Mulan?
Jogo Mulan se joacă în 2–4 jucători.
Q5Cât durează o partidă de Jogo Mulan?
O partidă de Jogo Mulan durează aproximativ 0 de minute. (Prima partidă nu se pune. Niciodată nu se pune.)
Q6De la ce vârstă se joacă Jogo Mulan?
Jogo Mulan este recomandat de la 5 ani.
Mecanici & categorii

Extensii

Accesorii

Jocuri cu mecanici similare

Cum calculăm?