Sari la conținut
howtoplay.ro
Kellogg's Professional Ice Hockey

Kellogg's Professional Ice Hockey

Growth Industry Computing, Inc. · 1971
260 min8+ ani4.3 BGG14Cupluri
răspuns scurt

Cum se joacă Kellogg's Professional Ice Hockey?

From the rules page: "If you don't know or understand ice hockey, this game will teach you. If you do know ice hockey, this game will be a challenge to your knowledge and ability.

Pentru a găsi cel mai bun preț la Kellogg's Professional Ice Hockey, howtoplay.ro compară zilnic ofertele din magazinele românești.

Coperta Kellogg's Professional Ice Hockey
artă oficială · Growth Industry Computing, Inc.

From the rules page:

"If you don't know or understand ice hockey, this game will teach you. If you do know ice hockey, this game will be a challenge to your knowledge and ability."

This is a one-page insert that came with a Kellogg's product (Pop-Tarts, I believe) and, despite the name of the publisher, is not a computer game. Play results are determined by drawing cards from a standard deck of cards, instead of using dice.

This is just one in a series of about 6 sports games distributed this way.

anatomia jocului
Notă BGG4.3 / 10
Atmosferă
Cupluri
Durată
60 min
Jucători
2
Vârstă recomandată
8+ ani
din Trișache · verificate

Întrebări frecvente

Q1Cât costă Kellogg's Professional Ice Hockey?
Niciun magazin nu urmărește momentan Kellogg's Professional Ice Hockey. Verifică tab-ul Prețuri — poți seta o alertă să fii notificat când apare.
Q2De unde cumpăr Kellogg's Professional Ice Hockey cel mai ieftin?
Verifică tab-ul Prețuri — howtoplay.ro agregă oferte din 7+ magazine de jocuri din România și urmărește evoluția prețurilor.
Q3Cum se joacă Kellogg's Professional Ice Hockey?
Kellogg's Professional Ice Hockey este un joc de tip sports, pentru 2 jucători, durează ~60 de minute. Vezi tab-ul Reguli pentru setup, gameplay și scoring, sau întreabă Trișache orice despre Kellogg's Professional Ice Hockey — asistentul nostru AI dezvoltat de howtoplay.ro, antrenat special pe regulamentele jocurilor de societate.
Q4Câți jucători are Kellogg's Professional Ice Hockey?
Kellogg's Professional Ice Hockey se joacă în 2 jucători.
Q5Cât durează o partidă de Kellogg's Professional Ice Hockey?
O partidă de Kellogg's Professional Ice Hockey durează aproximativ 60 de minute. (Prima partidă nu se pune. Niciodată nu se pune.)
Q6De la ce vârstă se joacă Kellogg's Professional Ice Hockey?
Kellogg's Professional Ice Hockey este recomandat de la 8 ani.
Mecanici & categorii

Extensii

Accesorii

Jocuri cu mecanici similare

Cum calculăm?