Sari la conținut
howtoplay.ro
Lachen Lachen für Kinder

Lachen Lachen für Kinder

Schmidt Spiele · 1993
2–80 min7+ ani1.0/5 complexitate3.3 BGG64Petrecere
răspuns scurt

Cum se joacă Lachen Lachen für Kinder?

"Can you ride skateboard - Only when I'm sitting in the bus." This fun party question and answer game for any number of children provides 2700 possible combinations of questions and answers.

Pentru a găsi cel mai bun preț la Lachen Lachen für Kinder, howtoplay.ro compară zilnic ofertele din magazinele românești.

Coperta Lachen Lachen für Kinder
artă oficială · Schmidt Spiele

"Can you ride skateboard - Only when I'm sitting in the bus." This fun party question and answer game for any number of children provides 2700 possible combinations of questions and answers.

anatomia jocului
Complexitate1.0 / 5
Notă BGG3.3 / 10
Atmosferă
Petrecere
Durată
0 min
Jucători
2–8
Vârstă recomandată
7+ ani
din Trișache · verificate

Întrebări frecvente

Q1Cât costă Lachen Lachen für Kinder?
Niciun magazin nu urmărește momentan Lachen Lachen für Kinder. Verifică tab-ul Prețuri — poți seta o alertă să fii notificat când apare.
Q2De unde cumpăr Lachen Lachen für Kinder cel mai ieftin?
Verifică tab-ul Prețuri — howtoplay.ro agregă oferte din 7+ magazine de jocuri din România și urmărește evoluția prețurilor.
Q3Cum se joacă Lachen Lachen für Kinder?
Lachen Lachen für Kinder este un joc de tip card game, pentru 2–8 jucători, durează ~0 de minute. Vezi tab-ul Reguli pentru setup, gameplay și scoring, sau întreabă Trișache orice despre Lachen Lachen für Kinder — asistentul nostru AI dezvoltat de howtoplay.ro, antrenat special pe regulamentele jocurilor de societate.
Q4Câți jucători are Lachen Lachen für Kinder?
Lachen Lachen für Kinder se joacă în 2–8 jucători.
Q5Cât durează o partidă de Lachen Lachen für Kinder?
O partidă de Lachen Lachen für Kinder durează aproximativ 0 de minute. (Prima partidă nu se pune. Niciodată nu se pune.)
Q6De la ce vârstă se joacă Lachen Lachen für Kinder?
Lachen Lachen für Kinder este recomandat de la 7 ani.
Q7Cât de complex este Lachen Lachen für Kinder?
Lachen Lachen für Kinder are o complexitate de 1.0 din 5 pe BoardGameGeek.
Mecanici & categorii

Extensii

Accesorii

Jocuri cu mecanici similare

Cum calculăm?