Sari la conținut
howtoplay.ro
Prețuri actualizate azi
Noises at Night

Noises at Night

B&B Games Studio · 2018
2–410–20 min8+ ani1.7/5 complexitate6.3 BGG#14.719 BGG485Familie
răspuns scurt

Cum se joacă Noises at Night?

In jocul de societate de deductie de 15 minute Noises at Night, pana la patru detectivi se intrec pentru a obtine puncte de victorie. Fiecare participant detine o identitate secreta cu propriul simbol de punctaj si o locatie pentru a castiga bonusuri.

Pentru a găsi cel mai bun preț la Noises at Night, howtoplay.ro compară zilnic ofertele din magazinele românești.

De la95 lei
Coperta Noises at Night
artă oficială · B&B Games Studio

In jocul de societate de deductie de 15 minute Noises at Night, pana la patru detectivi se intrec pentru a obtine puncte de victorie. Fiecare participant detine o identitate secreta cu propriul simbol de punctaj si o locatie pentru a castiga bonusuri. Plasarea de indicii prin casa aduce puncte, insa daca pui prea multe, ceilalti vor afla cine esti, ceea ce le va oferi puncte suplimentare de ghicire. Pe masura ce fiecare runda trece, cronometrul scade, iar numarul de puncte de ghicire pe care le poti castiga se reduce odata cu acesta. Fiecare jucator are sansa de a fi Leo, de a rezolva misterele din casa infricosatoare a lui Grandpa si de a descoperi odata pentru totdeauna acele zgomote din timpul noptii.

anatomia jocului
Complexitate1.7 / 5
Notă BGG6.3 / 10
Atmosferă
Familie
Durată
10–20 min
Jucători
2–4
Vârstă recomandată
8+ ani
Clasament BGG
#14.719
din Trișache · verificate

Întrebări frecvente

Q1Cât costă Noises at Night?
Noises at Night costă aproximativ 95 lei în România.
Q2De unde cumpăr Noises at Night cel mai ieftin?
Cel mai mic preț pentru Noises at Night acum este 95 lei la LexShop. Tab-ul Prețuri listează toate magazinele care îl urmăresc.
Q3Cum se joacă Noises at Night?
Noises at Night este un joc de tip bluffing, pentru 2–4 jucători, durează ~10–20 de minute. Vezi tab-ul Reguli pentru setup, gameplay și scoring, sau întreabă Trișache orice despre Noises at Night — asistentul nostru AI dezvoltat de howtoplay.ro, antrenat special pe regulamentele jocurilor de societate.
Q4Câți jucători are Noises at Night?
Noises at Night se joacă în 2–4 jucători.
Q5Cât durează o partidă de Noises at Night?
O partidă de Noises at Night durează aproximativ 10–20 de minute. (Prima partidă nu se pune. Niciodată nu se pune.)
Q6De la ce vârstă se joacă Noises at Night?
Noises at Night este recomandat de la 8 ani.
Q7Cât de complex este Noises at Night?
Noises at Night are o complexitate de 1.7 din 5 pe BoardGameGeek.
1 magazin

Toate prețurile

1 magazin · sortat după prețactualizat azi
LexShopCEL MAI IEFTINeasyboxFANbox
Noises at Night
gratuit peste 250 lei
95 lei
linkuri afiliate · prețurile includ TVA · platformă independentă, fără sponsorizări ascunse
🚚 Transport gratuit peste 250 lei

Evoluția prețului

Evoluția prețului în ultimele 90 de zile: minim 88 lei, maxim 103 lei, acum 95 lei.

Mecanici & categorii

Extensii

Accesorii

Jocuri cu mecanici similare

Cum calculăm?