Sari la conținut
howtoplay.ro
ラビット・イン・ユー (Rabbit in you)

ラビット・イン・ユー (Rabbit in you)

Team RABI · 2021
3–530–45 min8+ aniPetrecere
răspuns scurt

Cum se joacă ラビット・イン・ユー (Rabbit in you)?

ラビット・イン・ユー (Rabbit in you) is a social deduction party game from Japan. Players take turns with topics, and consider how much they like something on the topic. They choose a rabbit card in secret that is numbered 1 to 5.

Pentru a găsi cel mai bun preț la ラビット・イン・ユー (Rabbit in you), howtoplay.ro compară zilnic ofertele din magazinele românești.

ラビット・イン・ユー (Rabbit in you) is a social deduction party game from Japan. Players take turns with topics, and consider how much they like something on the topic. They choose a rabbit card in secret that is numbered 1 to 5. The other players take turns asking one question each, to deduce how the person feels. Then they vote using their fingers to show which card was chosen, 1 to 5.

The players who got it right score points, but if all the players guessed right, the leader gets no points. The most points wins, but the game is aiming to introduce people socially rather than be the highest score. user summary

anatomia jocului
Atmosferă
Petrecere
Durată
30–45 min
Jucători
3–5
Vârstă recomandată
8+ ani
din Trișache · verificate

Întrebări frecvente

Q1Cât costă ラビット・イン・ユー (Rabbit in you)?
Niciun magazin nu urmărește momentan ラビット・イン・ユー (Rabbit in you). Verifică tab-ul Prețuri — poți seta o alertă să fii notificat când apare.
Q2De unde cumpăr ラビット・イン・ユー (Rabbit in you) cel mai ieftin?
Verifică tab-ul Prețuri — howtoplay.ro agregă oferte din 7+ magazine de jocuri din România și urmărește evoluția prețurilor.
Q3Cum se joacă ラビット・イン・ユー (Rabbit in you)?
ラビット・イン・ユー (Rabbit in you) este un joc de tip party game, pentru 3–5 jucători, durează ~30–45 de minute. Vezi tab-ul Reguli pentru setup, gameplay și scoring, sau întreabă Trișache orice despre ラビット・イン・ユー (Rabbit in you) — asistentul nostru AI dezvoltat de howtoplay.ro, antrenat special pe regulamentele jocurilor de societate.
Q4Câți jucători are ラビット・イン・ユー (Rabbit in you)?
ラビット・イン・ユー (Rabbit in you) se joacă în 3–5 jucători.
Q5Cât durează o partidă de ラビット・イン・ユー (Rabbit in you)?
O partidă de ラビット・イン・ユー (Rabbit in you) durează aproximativ 30–45 de minute. (Prima partidă nu se pune. Niciodată nu se pune.)
Q6De la ce vârstă se joacă ラビット・イン・ユー (Rabbit in you)?
ラビット・イン・ユー (Rabbit in you) este recomandat de la 8 ani.
Mecanici & categorii

Extensii

Accesorii

Jocuri cu mecanici similare

Cum calculăm?