Sari la conținut
howtoplay.ro
Prețuri actualizate azi
Raptor Race

Raptor Race

FlexiQ Games · 2024
2–520 min6+ ani1.0/5 complexitate6.3 BGG#18.727 BGG228Copii
răspuns scurt

Cum se joacă Raptor Race?

Ajută-ți raptorii să alerge prin peisajul preistoric până la linia de sosire. Folosește zarurile pentru a avansa cu raptorii potriviți pas cu pas, fii atent la mutările oponenților și încearcă să-ți poziționezi cei mai buni 3 raptori când primul raptor trece linia de sosire.

Pentru a găsi cel mai bun preț la Raptor Race, howtoplay.ro compară zilnic ofertele din magazinele românești.

De la129 lei· 2 magazine
Coperta Raptor Race
artă oficială · FlexiQ Games

Ajută-ți raptorii să alerge prin peisajul preistoric până la linia de sosire.

Folosește zarurile pentru a avansa cu raptorii potriviți pas cu pas, fii atent la mutările oponenților și încearcă să-ți poziționezi cei mai buni 3 raptori când primul raptor trece linia de sosire.

—descriere de la publisher

anatomia jocului
Complexitate1.0 / 5
Notă BGG6.3 / 10
Atmosferă
Copii
Durată
20 min
Jucători
2–5
Vârstă recomandată
6+ ani
Clasament BGG
#18.727
din Trișache · verificate

Întrebări frecvente

Q1Cât costă Raptor Race?
Raptor Race costă aproximativ 129 lei în România.
Q2De unde cumpăr Raptor Race cel mai ieftin?
Cel mai mic preț pentru Raptor Race acum este 129 lei la Creatoys. Tab-ul Prețuri listează toate magazinele care îl urmăresc.
Q3Cum se joacă Raptor Race?
Raptor Race este un joc de tip children's game, pentru 2–5 jucători, durează ~20 de minute. Vezi tab-ul Reguli pentru setup, gameplay și scoring, sau întreabă Trișache orice despre Raptor Race — asistentul nostru AI dezvoltat de howtoplay.ro, antrenat special pe regulamentele jocurilor de societate.
Q4Câți jucători are Raptor Race?
Raptor Race se joacă în 2–5 jucători.
Q5Cât durează o partidă de Raptor Race?
O partidă de Raptor Race durează aproximativ 20 de minute. (Prima partidă nu se pune. Niciodată nu se pune.)
Q6De la ce vârstă se joacă Raptor Race?
Raptor Race este recomandat de la 6 ani.
Q7Cât de complex este Raptor Race?
Raptor Race are o complexitate de 1.0 din 5 pe BoardGameGeek.
3 magazine

Toate prețurile

3 magazine · sortat după prețactualizat azi
CreatoysCEL MAI IEFTINeasybox
Raptor Race, joc de societate
gratuit peste 299 lei
129 lei
Regatul JocurilorENeasyboxCard cultural
Raptor Race (English Edition)
gratuit peste 149 lei
129 lei
Red GoblinVERIFICAT ACUM 13 ZILEeasybox
Raptor Race
139 lei
Cumpărăstoc epuizat
linkuri afiliate · prețurile includ TVA · platformă independentă, fără sponsorizări ascunse
🚚 Transport gratuit peste 299 lei

Evoluția prețului

Vezi prețul pe ediție

Evoluția prețului în ultimele 90 de zile: minim 129 lei, maxim 139 lei, acum 139 lei.

Mecanici & categorii

Extensii

Accesorii

Jocuri cu mecanici similare

Cum calculăm?