Sari la conținut
howtoplay.ro
Prețuri actualizate azi
The Magic Labyrinth

The Magic Labyrinth

Drei Magier Spiele · 2009
2–420–30 min6+ ani1.2/5 complexitate6.8 BGGCopii
răspuns scurt

Cum se joacă The Magic Labyrinth?

Micii ucenici magicieni au pierdut cateva obiecte magice in labirintul maestrului. Acum incearca sa le colecteze inainte ca acesta sa observe ceva. Totusi, in labirint exista ziduri invizibile si doar unul dintre obiectele lipsa este dezvaluit pe rand.

Pentru a găsi cel mai bun preț la The Magic Labyrinth, howtoplay.ro compară zilnic ofertele din magazinele românești.

De la39 lei· 3 magazine
Coperta The Magic Labyrinth
artă oficială · Drei Magier Spiele

Micii ucenici magicieni au pierdut cateva obiecte magice in labirintul maestrului. Acum incearca sa le colecteze inainte ca acesta sa observe ceva. Totusi, in labirint exista ziduri invizibile si doar unul dintre obiectele lipsa este dezvaluit pe rand. Astfel, trebuie sa isi croiasca drum prin labirint folosindu-se de o memorie buna si multa indemanare. Fiecare jucator isi muta magicianul pe tabla in timp ce incearca sa nu loveasca labirintul de dedesubt. Fiecare magician este unit cu o bila magnetica, deci daca atingi un perete, bila cade si trebuie sa o iei de la capat.

anatomia jocului
Complexitate1.2 / 5
Notă BGG6.8 / 10
Atmosferă
Copii
Dependență de limbă
Fără text necesar în joc
🌐 joci fără engleză
Durată
20–30 min
Jucători
2–4
Vârstă recomandată
6+ ani
din Trișache · verificate

Întrebări frecvente

Q1Cât costă The Magic Labyrinth?
The Magic Labyrinth costă între 39 și 191 lei în magazinele din România.
Q2De unde cumpăr The Magic Labyrinth cel mai ieftin?
Cel mai mic preț pentru The Magic Labyrinth acum este 39 lei la Regatul Jocurilor. Tab-ul Prețuri listează toate magazinele care îl urmăresc.
Q3Cum se joacă The Magic Labyrinth?
The Magic Labyrinth este un joc de tip children's game, pentru 2–4 jucători, durează ~20–30 de minute. Vezi tab-ul Reguli pentru setup, gameplay și scoring, sau întreabă Trișache orice despre The Magic Labyrinth — asistentul nostru AI dezvoltat de howtoplay.ro, antrenat special pe regulamentele jocurilor de societate.
Q4Câți jucători are The Magic Labyrinth?
The Magic Labyrinth se joacă în 2–4 jucători.
Q5Cât durează o partidă de The Magic Labyrinth?
O partidă de The Magic Labyrinth durează aproximativ 20–30 de minute. (Prima partidă nu se pune. Niciodată nu se pune.)
Q6De la ce vârstă se joacă The Magic Labyrinth?
The Magic Labyrinth este recomandat de la 6 ani.
3 magazine

Toate prețurile

3 magazine · sortat după prețactualizat azi
Regatul JocurilorCEL MAI IEFTINeasyboxCard cultural
Magic Labyrinth (metal box)
gratuit peste 149 lei
39 lei
ozone.roafiliateasyboxFANbox
Joc de societate The Magic Labyrinth - pentru copii
gratuit peste 170 lei
157 lei
librarie.netafiliateasyboxCard cultural
Labirintul magic
gratuit peste 259 lei
191 lei
ozone.roVERIFICAT ACUM 17 ZILEafiliateasyboxFANbox
Joc de societate The Magic Labyrinth - pentru copii
262 lei
Cumpărăstoc epuizat
linkuri afiliate · prețurile includ TVA · platformă independentă, fără sponsorizări ascunse
La mâna a doua · de la 80 lei · 2 anunțuri · 49% sub prețul mediu nou
🚚 Transport gratuit peste 149 lei

Evoluția prețului

Evoluția prețului în ultimele 90 de zile: minim 2 lei, maxim 262 lei, acum 80 lei.

Mecanici & categorii

Extensii

Accesorii

Jocuri cu mecanici similare

Cum calculăm?