Sari la conținut
howtoplay.ro
actualizat acum o zi
Vadoran Gardens

Vadoran Gardens

The City of Games · 2019
1–420–40 min8+ ani2.3/5 complexitate6.7 BGG#6.006 BGG1,4 KCupluri
răspuns scurt

Cum se joacă Vadoran Gardens?

Vadoran Gardens este un joc de societate competitiv de tip tile-placement cu cărți, care oferă o experiență rapidă și plină de provocări logice. În fiecare rundă, jucătorii aleg cărți și le plasează strategic în grădinile lor, extinzând potecile pentru a îndeplini diverse obiective.

Pentru a găsi cel mai bun preț la Vadoran Gardens, howtoplay.ro compară zilnic ofertele din magazinele românești.

Coperta Vadoran Gardens
artă oficială · The City of Games

Vadoran Gardens este un joc de societate competitiv de tip tile-placement cu cărți, care oferă o experiență rapidă și plină de provocări logice. În fiecare rundă, jucătorii aleg cărți și le plasează strategic în grădinile lor, extinzând potecile pentru a îndeplini diverse obiective. În acest titlu, întruchipați tineri Vadorani care se antrenează pentru a se alătura prestigiosului Cyrrus Order. Explorați grădinile fermecătoare, conectați zone similare și grupați strategic animale, statui și flori pentru a puncta. Returnați obiectele pierdute la locul lor pentru a câștiga puncte bonus și a vă dovedi valoarea în fața Ordinului. —descriere de la publisher

anatomia jocului
Complexitate2.3 / 5
Notă BGG6.7 / 10
Atmosferă
Cupluri
Dependență de limbă
Fără text necesar în joc
🌐 joci fără engleză
Durată
20–40 min
Jucători
1–4
Vârstă recomandată
8+ ani
Clasament BGG
#6.006
din Trișache · verificate

Întrebări frecvente

Q1Cât costă Vadoran Gardens?
Niciun magazin nu urmărește momentan Vadoran Gardens. Verifică tab-ul Prețuri — poți seta o alertă să fii notificat când apare.
Q2De unde cumpăr Vadoran Gardens cel mai ieftin?
Verifică tab-ul Prețuri — howtoplay.ro agregă oferte din 7+ magazine de jocuri din România și urmărește evoluția prețurilor.
Q3Cum se joacă Vadoran Gardens?
Vadoran Gardens este un joc de tip card game, pentru 1–4 jucători, durează ~20–40 de minute. Vezi tab-ul Reguli pentru setup, gameplay și scoring, sau întreabă Trișache orice despre Vadoran Gardens — asistentul nostru AI dezvoltat de howtoplay.ro, antrenat special pe regulamentele jocurilor de societate.
Q4Câți jucători are Vadoran Gardens?
Vadoran Gardens se joacă în 1–4 jucători.
Q5Cât durează o partidă de Vadoran Gardens?
O partidă de Vadoran Gardens durează aproximativ 20–40 de minute. (Prima partidă nu se pune. Niciodată nu se pune.)
Q6De la ce vârstă se joacă Vadoran Gardens?
Vadoran Gardens este recomandat de la 8 ani.
Q7Cât de complex este Vadoran Gardens?
Vadoran Gardens are o complexitate de 2.3 din 5 pe BoardGameGeek.
1 magazin

Toate prețurile

1 magazin · sortat după prețactualizat acum o zi
LexShopeasyboxFANbox
Vadoran Gardens
66 lei
Cumpărăstoc epuizat
linkuri afiliate · prețurile includ TVA · platformă independentă, fără sponsorizări ascunse

Momentan indisponibil în toate magazinele

Evoluția prețului

Evoluția prețului în ultimele 90 de zile: minim 66 lei, maxim 66 lei, acum 66 lei.

Mecanici & categorii

Extensii

Accesorii

Jocuri cu mecanici similare

Cum calculăm?