Zombicide Survivor: Thiago
Cool Mini Or Not · 2014Expansiune
1–660 min13+ ani2.0/5 complexitate7.1 BGG590Cooperativ
⚡ răspuns scurt
Cum se joacă Zombicide Survivor: Thiago?
Provided to players who participate in the Zombicide Gaming Night 2 Organized Play events
Pentru a găsi cel mai bun preț la Zombicide Survivor: Thiago, howtoplay.ro compară zilnic ofertele din magazinele românești.
Indisponibil nou în magazine
%2Fpic1910261.jpg)
Provided to players who participate in the Zombicide Gaming Night #2 Organized Play events
🔬 anatomia jocului
Complexitate2.0 / 5
Notă BGG7.1 / 10
Atmosferă
Cooperativ
Durată
60 min
Jucători
1–6
Vârstă recomandată
13+ ani
✨ din Trișache · verificate
Întrebări frecvente
Q1Cât costă Zombicide Survivor: Thiago?
Niciun magazin nu urmărește momentan Zombicide Survivor: Thiago. Verifică tab-ul Prețuri — poți seta o alertă să fii notificat când apare.
Q2De unde cumpăr Zombicide Survivor: Thiago cel mai ieftin?
Verifică tab-ul Prețuri — howtoplay.ro agregă oferte din 7+ magazine de jocuri din România și urmărește evoluția prețurilor.
Q3Cum se joacă Zombicide Survivor: Thiago?
Zombicide Survivor: Thiago este un joc de tip expansion for base-game, pentru 1–6 jucători, durează ~60 de minute. Vezi tab-ul Reguli pentru setup, gameplay și scoring, sau întreabă Trișache orice despre Zombicide Survivor: Thiago — asistentul nostru AI dezvoltat de howtoplay.ro, antrenat special pe regulamentele jocurilor de societate.
Q4Câți jucători are Zombicide Survivor: Thiago?
Zombicide Survivor: Thiago se joacă în 1–6 jucători.
Q5Cât durează o partidă de Zombicide Survivor: Thiago?
O partidă de Zombicide Survivor: Thiago durează aproximativ 60 de minute. (Prima partidă nu se pune. Niciodată nu se pune.)
Q6De la ce vârstă se joacă Zombicide Survivor: Thiago?
Zombicide Survivor: Thiago este recomandat de la 13 ani.
Q7Cât de complex este Zombicide Survivor: Thiago?
Zombicide Survivor: Thiago are o complexitate de 2.0 din 5 pe BoardGameGeek.
Momentan, niciun magazin monitorizat nu vinde Zombicide Survivor: Thiago nou.
Mecanici & categorii