Ugrás a tartalomhoz
howtoplay.ro
10' to Kill

10' to Kill

Arclight Games · 2015
2–410–15 min12+ év1.7/5 komplexitás6.2 BGG#5.451 BGG2,6 K
rövid válasz

Hogyan kell játszani: 10' to Kill?

10' to Kill este un deduction game pentru 2-4 jucatori, care se joaca in aproximativ zece minute. Exista 16 personaje pe tabla, iar fiecare participant intruchipeaza in secret unul dintre acestea.

A(z) 10' to Kill legjobb árának megtalálásához a howtoplay.ro naponta összehasonlítja a romániai boltok ajánlatait.

Újonnan nem kapható a boltokban
10' to Kill doboz
hivatalos grafika · Arclight Games

10' to Kill este un deduction game pentru 2-4 jucatori, care se joaca in aproximativ zece minute. Exista 16 personaje pe tabla, iar fiecare participant intruchipeaza in secret unul dintre acestea. Fiecare are trei tinte secrete pe care trebuie sa le elimine fara a fi descoperit. Jucatorii au doua actiuni pe tura din urmatoarele optiuni: mutarea oricarui personaj oriunde pe tabla, eliminarea unui personaj (prin diverse metode) sau efectuarea unei verificari de identitate de catre politie. Smecheria este ca, atunci cand un personaj este eliminat, nimeni nu spune de catre cine sau cum! Trebuie sa te straduiesti sa iti integrezi asasinul intr-o multime de suspecti posibili sau sa ghicesti care personaj este cel al adversarilor. Pe masura ce timpul trece in 10' to Kill, vei simti presiunea si suspiciunea apasand pe umerii tai. Zece minute reprezinta o durata scurta, dar poate fi uneori foarte lunga cand toate privirile sunt atintite asupra ta! Va trebui sa blufezi si sa folosesti discretia pentru a-ti elimina obiectivele... si poate chiar asasinul competitorului! Esti gata sa devii cel mai prestigios ucigas platit?

a játék anatómiája
Összetettség1.7 / 5
BGG értékelés6.2 / 10
Nyelvfüggőség
Nincs szükség szövegre a játékban
🌐 angol nélkül is játszható
Játékidő
10–15 min
Játékosok
2–4
Ajánlott életkor
12+ év
BGG rangsor
#5.451
Trișache-ból · ellenőrizve

Gyakori kérdések

Q1Mennyibe kerül a 10' to Kill?
Egyetlen üzlet sem követi jelenleg a 10' to Kill játékot. Nézd meg az Árak fület — beállíthatsz árriasztást, hogy értesülj, amikor megjelenik.
Q2Hol vehetem meg a legolcsóbban a 10' to Kill játékot?
Nézd meg az Árak fület — a howtoplay.ro 7+ romániai társasjáték-üzlet ajánlatait gyűjti össze és követi az árak alakulását.
Q3Hogyan kell játszani a 10' to Kill játékot?
A 10' to Kill egy animals játék, 2–4 játékosnak, körülbelül 10–15 percig tart. Nézd meg a Szabályok fület a felállításhoz, játékmenethez és pontszámításhoz, vagy kérdezz bármit a 10' to Kill játékról a Trișache-tól — a howtoplay.ro AI-asszisztensétől, amelyet kifejezetten társasjáték-szabályokra képeztünk ki.
Q4Hány játékos játszhatja a 10' to Kill játékot?
A 10' to Kill 2–4 játékossal játszható.
Q5Mennyi ideig tart egy 10' to Kill játszma?
Egy 10' to Kill játszma körülbelül 10–15 percig tart. (Az első játszma nem számít. Sosem számít.)
Q6Hány éves kortól ajánlott a 10' to Kill?
A 10' to Kill 12 éves kortól ajánlott.
Q7Mennyire összetett a 10' to Kill?
A 10' to Kill BoardGameGeek-bonyolultsága 1.7 az 5-ből.

Jelenleg egyik általunk követett bolt sem árulja újonnan: 10' to Kill.

Mechanikák & kategóriák

Kiegészítők

Kellékek