Ugrás a tartalomhoz
howtoplay.ro
1001 Tuesday Knights

1001 Tuesday Knights

Tuesday Knight Games · 2013
6–1015 min5+ év1.3/5 komplexitás10.0 BGG5GyerekParti
rövid válasz

Hogyan kell játszani: 1001 Tuesday Knights?

The ultimate evolving party game, inspired by games like We Didn't Playtest This, Risk Legacy, and 1000 Blank Cards. On your turn, you simply play a card from your hand of five in front of another player and they do what the card says.

A(z) 1001 Tuesday Knights legjobb árának megtalálásához a howtoplay.ro naponta összehasonlítja a romániai boltok ajánlatait.

Újonnan nem kapható a boltokban

The ultimate evolving party game, inspired by games like We Didn't Playtest This, Risk Legacy, and 1000 Blank Cards.

On your turn, you simply play a card from your hand of five in front of another player and they do what the card says. If this is your first game, however, no cards have any text on them. It's up to the players to provide text on the cards, based on one of eight possible symbols printed onto the cards. For instance, the Judge symbol requires players write something that everyone must do and then be judged by the player playing the card. Whoever is judged best is given the card, and the corresponding points value also printed on the card.

The game ends when any one player has 5 cards in front of them, or the draw deck (comprised of 25 cards drawn randomly from all of the cards included in the game) has run out. The player with the most points wins!

a játék anatómiája
Összetettség1.3 / 5
BGG értékelés10.0 / 10
Hangulat
GyerekParti
Nyelvfüggőség
Nincs szükség szövegre a játékban
🌐 angol nélkül is játszható
Játékidő
15 min
Játékosok
6–10
Ajánlott életkor
5+ év
Trișache-ból · ellenőrizve

Gyakori kérdések

Q1Mennyibe kerül a 1001 Tuesday Knights?
Egyetlen üzlet sem követi jelenleg a 1001 Tuesday Knights játékot. Nézd meg az Árak fület — beállíthatsz árriasztást, hogy értesülj, amikor megjelenik.
Q2Hol vehetem meg a legolcsóbban a 1001 Tuesday Knights játékot?
Nézd meg az Árak fület — a howtoplay.ro 7+ romániai társasjáték-üzlet ajánlatait gyűjti össze és követi az árak alakulását.
Q3Hogyan kell játszani a 1001 Tuesday Knights játékot?
A 1001 Tuesday Knights egy party game játék, 6–10 játékosnak, körülbelül 15 percig tart. Nézd meg a Szabályok fület a felállításhoz, játékmenethez és pontszámításhoz, vagy kérdezz bármit a 1001 Tuesday Knights játékról a Trișache-tól — a howtoplay.ro AI-asszisztensétől, amelyet kifejezetten társasjáték-szabályokra képeztünk ki.
Q4Hány játékos játszhatja a 1001 Tuesday Knights játékot?
A 1001 Tuesday Knights 6–10 játékossal játszható.
Q5Mennyi ideig tart egy 1001 Tuesday Knights játszma?
Egy 1001 Tuesday Knights játszma körülbelül 15 percig tart. (Az első játszma nem számít. Sosem számít.)
Q6Hány éves kortól ajánlott a 1001 Tuesday Knights?
A 1001 Tuesday Knights 5 éves kortól ajánlott.
Q7Mennyire összetett a 1001 Tuesday Knights?
A 1001 Tuesday Knights BoardGameGeek-bonyolultsága 1.3 az 5-ből.

Jelenleg egyik általunk követett bolt sem árulja újonnan: 1001 Tuesday Knights.

Mechanikák & kategóriák

Kiegészítők

Kellékek