Ugrás a tartalomhoz
howtoplay.ro
Aarklash Warpack

Aarklash Warpack

Rackham
2–030 min12+ év1Párok
rövid válasz

Hogyan kell játszani: Aarklash Warpack?

From the game's website: Aarklash Warpack is played without dice or rulers. Miniatures and the accompanying cards are all you need to start playing. Rules are easy-to-grasp and rich in strategic potential; you’ll learn them quickly and setup will only take a few minutes.

A(z) Aarklash Warpack legjobb árának megtalálásához a howtoplay.ro naponta összehasonlítja a romániai boltok ajánlatait.

Újonnan nem kapható a boltokban

From the game's website:

Aarklash Warpack is played without dice or rulers. Miniatures and the accompanying cards are all you need to start playing. Rules are easy-to-grasp and rich in strategic potential; you’ll learn them quickly and setup will only take a few minutes.

Each player leads a small company of fighters portrayed by miniatures. The goal is to defeat enemy companies by moving miniatures around on a gaming area that represents a battlefield (a table is enough). Fighters’ actions (moving, attacking, and so on) are simulated with the use of a deck of cards. Victory is gained through a subtle mix of chance and cunning. Imagination and strategy are key here!

Aarklash Warpack is a game meant for two or more players ages twelve and over. A game lasts roughly 30 minutes (rules reading included).

a játék anatómiája
Hangulat
Párok
Játékidő
30 min
Játékosok
2–0
Ajánlott életkor
12+ év
Trișache-ból · ellenőrizve

Gyakori kérdések

Q1Mennyibe kerül a Aarklash Warpack?
Egyetlen üzlet sem követi jelenleg a Aarklash Warpack játékot. Nézd meg az Árak fület — beállíthatsz árriasztást, hogy értesülj, amikor megjelenik.
Q2Hol vehetem meg a legolcsóbban a Aarklash Warpack játékot?
Nézd meg az Árak fület — a howtoplay.ro 7+ romániai társasjáték-üzlet ajánlatait gyűjti össze és követi az árak alakulását.
Q3Hogyan kell játszani a Aarklash Warpack játékot?
A Aarklash Warpack egy fantasy játék, 2–0 játékosnak, körülbelül 30 percig tart. Nézd meg a Szabályok fület a felállításhoz, játékmenethez és pontszámításhoz, vagy kérdezz bármit a Aarklash Warpack játékról a Trișache-tól — a howtoplay.ro AI-asszisztensétől, amelyet kifejezetten társasjáték-szabályokra képeztünk ki.
Q4Hány játékos játszhatja a Aarklash Warpack játékot?
A Aarklash Warpack 2–0 játékossal játszható.
Q5Mennyi ideig tart egy Aarklash Warpack játszma?
Egy Aarklash Warpack játszma körülbelül 30 percig tart. (Az első játszma nem számít. Sosem számít.)
Q6Hány éves kortól ajánlott a Aarklash Warpack?
A Aarklash Warpack 12 éves kortól ajánlott.

Jelenleg egyik általunk követett bolt sem árulja újonnan: Aarklash Warpack.

Mechanikák & kategóriák

Kiegészítők

Kellékek