Ugrás a tartalomhoz
howtoplay.ro
Age of Primes

Age of Primes

Primary Publishing · 2018
2–415–40 min13+ év2.5/5 komplexitás9.2 BGG4Párok
rövid válasz

Hogyan kell játszani: Age of Primes?

After many years in space, the crew of the colony ship Dorchester crash-land on a remote alien world. Splitting into different factions, the colonists build a new civilization dominated by powerful heroes, leaders, and figures of influence.

A(z) Age of Primes legjobb árának megtalálásához a howtoplay.ro naponta összehasonlítja a romániai boltok ajánlatait.

Újonnan nem kapható a boltokban
Age of Primes doboz
hivatalos grafika · Primary Publishing

After many years in space, the crew of the colony ship Dorchester crash-land on a remote alien world. Splitting into different factions, the colonists build a new civilization dominated by powerful heroes, leaders, and figures of influence.

Age of Primes is an episodic, story-driven customizable card game with a unique science-fiction setting. Players take on different personas, recruit followers, and compete to accumulate Prestige for their House. The first player to amass 25 Prestige wins.

a játék anatómiája
Összetettség2.5 / 5
BGG értékelés9.2 / 10
Hangulat
Párok
Nyelvfüggőség
Mérsékelt szöveg — segédlap segít
Játékidő
15–40 min
Játékosok
2–4
Ajánlott életkor
13+ év
Trișache-ból · ellenőrizve

Gyakori kérdések

Q1Mennyibe kerül a Age of Primes?
Egyetlen üzlet sem követi jelenleg a Age of Primes játékot. Nézd meg az Árak fület — beállíthatsz árriasztást, hogy értesülj, amikor megjelenik.
Q2Hol vehetem meg a legolcsóbban a Age of Primes játékot?
Nézd meg az Árak fület — a howtoplay.ro 7+ romániai társasjáték-üzlet ajánlatait gyűjti össze és követi az árak alakulását.
Q3Hogyan kell játszani a Age of Primes játékot?
A Age of Primes egy adventure játék, 2–4 játékosnak, körülbelül 15–40 percig tart. Nézd meg a Szabályok fület a felállításhoz, játékmenethez és pontszámításhoz, vagy kérdezz bármit a Age of Primes játékról a Trișache-tól — a howtoplay.ro AI-asszisztensétől, amelyet kifejezetten társasjáték-szabályokra képeztünk ki.
Q4Hány játékos játszhatja a Age of Primes játékot?
A Age of Primes 2–4 játékossal játszható.
Q5Mennyi ideig tart egy Age of Primes játszma?
Egy Age of Primes játszma körülbelül 15–40 percig tart. (Az első játszma nem számít. Sosem számít.)
Q6Hány éves kortól ajánlott a Age of Primes?
A Age of Primes 13 éves kortól ajánlott.
Q7Mennyire összetett a Age of Primes?
A Age of Primes BoardGameGeek-bonyolultsága 2.5 az 5-ből.

Jelenleg egyik általunk követett bolt sem árulja újonnan: Age of Primes.

Mechanikák & kategóriák

Kiegészítők

Kellékek