Ugrás a tartalomhoz
howtoplay.ro
Big Bucks Football

Big Bucks Football

(Web published) · 2013
2–1060 min18+ év2.0/5 komplexitás5.0 BGGPárok
rövid válasz

Hogyan kell játszani: Big Bucks Football?

It's all about the big bucks with Big Buck's Football! It’s time for your favorite team to play—all your friends are over and ready to watch—everyone has their predictions—it’s time to put your money where your mouth is—see who knows the game of football best.

A(z) Big Bucks Football legjobb árának megtalálásához a howtoplay.ro naponta összehasonlítja a romániai boltok ajánlatait.

Big Bucks Football doboz
hivatalos grafika · (Web published)

It's all about the big bucks with Big Buck's Football!

It’s time for your favorite team to play—all your friends are over and ready to watch—everyone has their predictions—it’s time to put your money where your mouth is—see who knows the game of football best. To win, correctly predict which play is going to be next. Each play is another chance to show your football knowledge and win BIG BUCKS!

Any American Football game will do. Game play is based on the actions of the teams and the results of each play and/or drive.

The player with the most Big Bucks at the end of the game, wins.

a játék anatómiája
Összetettség2.0 / 5
BGG értékelés5.0 / 10
Hangulat
Párok
Nyelvfüggőség
Mérsékelt szöveg — segédlap segít
Játékidő
60 min
Játékosok
2–10
Ajánlott életkor
18+ év
Trișache-ból · ellenőrizve

Gyakori kérdések

Q1Mennyibe kerül a Big Bucks Football?
Egyetlen üzlet sem követi jelenleg a Big Bucks Football játékot. Nézd meg az Árak fület — beállíthatsz árriasztást, hogy értesülj, amikor megjelenik.
Q2Hol vehetem meg a legolcsóbban a Big Bucks Football játékot?
Nézd meg az Árak fület — a howtoplay.ro 7+ romániai társasjáték-üzlet ajánlatait gyűjti össze és követi az árak alakulását.
Q3Hogyan kell játszani a Big Bucks Football játékot?
A Big Bucks Football egy sports játék, 2–10 játékosnak, körülbelül 60 percig tart. Nézd meg a Szabályok fület a felállításhoz, játékmenethez és pontszámításhoz, vagy kérdezz bármit a Big Bucks Football játékról a Trișache-tól — a howtoplay.ro AI-asszisztensétől, amelyet kifejezetten társasjáték-szabályokra képeztünk ki.
Q4Hány játékos játszhatja a Big Bucks Football játékot?
A Big Bucks Football 2–10 játékossal játszható.
Q5Mennyi ideig tart egy Big Bucks Football játszma?
Egy Big Bucks Football játszma körülbelül 60 percig tart. (Az első játszma nem számít. Sosem számít.)
Q6Hány éves kortól ajánlott a Big Bucks Football?
A Big Bucks Football 18 éves kortól ajánlott.
Q7Mennyire összetett a Big Bucks Football?
A Big Bucks Football BoardGameGeek-bonyolultsága 2.0 az 5-ből.
Mechanikák & kategóriák

Kiegészítők

Kellékek

Hasonló mechanikájú játékok

Hogyan számoljuk?