Blood & Iron Map Pax 1
Critical Hit, Inc. · 2002Kiegészítő
1–230 min12+ év7.6 BGG74PárokStratégia
⚡ rövid válasz
Hogyan kell játszani: Blood & Iron Map Pax 1?
Map Pax 1 is an Advanced Squad Leader compatible expansion concerning the actions of the US 27th Infantry at Item Pocket, Okinawa, in 1944. This folio-style package includes an original 22"x32" color map, 10 new scenarios and a unique Cave Set Up play aid.
A(z) Blood & Iron Map Pax 1 legjobb árának megtalálásához a howtoplay.ro naponta összehasonlítja a romániai boltok ajánlatait.
%2Fpic367184.jpg)
Map Pax 1 is an Advanced Squad Leader compatible expansion concerning the actions of the US 27th Infantry at Item Pocket, Okinawa, in 1944. This folio-style package includes an original 22"x32" color map, 10 new scenarios and a unique Cave Set Up play aid.
Expands:
Advanced Squad Leader
🔬 a játék anatómiája
BGG értékelés7.6 / 10
Hangulat
PárokStratégia
Játékidő
30 min
Játékosok
1–2
Ajánlott életkor
12+ év
✨ Trișache-ból · ellenőrizve
Gyakori kérdések
Q1Mennyibe kerül a Blood & Iron Map Pax 1?
Egyetlen üzlet sem követi jelenleg a Blood & Iron Map Pax 1 játékot. Nézd meg az Árak fület — beállíthatsz árriasztást, hogy értesülj, amikor megjelenik.
Q2Hol vehetem meg a legolcsóbban a Blood & Iron Map Pax 1 játékot?
Nézd meg az Árak fület — a howtoplay.ro 7+ romániai társasjáték-üzlet ajánlatait gyűjti össze és követi az árak alakulását.
Q3Hogyan kell játszani a Blood & Iron Map Pax 1 játékot?
A Blood & Iron Map Pax 1 egy expansion for base-game játék, 1–2 játékosnak, körülbelül 30 percig tart. Nézd meg a Szabályok fület a felállításhoz, játékmenethez és pontszámításhoz, vagy kérdezz bármit a Blood & Iron Map Pax 1 játékról a Trișache-tól — a howtoplay.ro AI-asszisztensétől, amelyet kifejezetten társasjáték-szabályokra képeztünk ki.
Q4Hány játékos játszhatja a Blood & Iron Map Pax 1 játékot?
A Blood & Iron Map Pax 1 1–2 játékossal játszható.
Q5Mennyi ideig tart egy Blood & Iron Map Pax 1 játszma?
Egy Blood & Iron Map Pax 1 játszma körülbelül 30 percig tart. (Az első játszma nem számít. Sosem számít.)
Q6Hány éves kortól ajánlott a Blood & Iron Map Pax 1?
A Blood & Iron Map Pax 1 12 éves kortól ajánlott.
Mechanikák & kategóriák