Candy Counter
IDEAlogists LLC · 2001
2–420 min6+ év1.0/5 komplexitás5.0 BGG1Gyerek
⚡ rövid válasz
Hogyan kell játszani: Candy Counter?
Grab as many candy coated number cards as you can match from your hand. Or add up the candy numbers on the table and buy the treats using a combination of your cards and your Candy Counter coins.
A(z) Candy Counter legjobb árának megtalálásához a howtoplay.ro naponta összehasonlítja a romániai boltok ajánlatait.
%2Fpic117567.jpg)
Grab as many candy coated number cards as you can match from your hand. Or add up the candy numbers on the table and buy the treats using a combination of your cards and your Candy Counter coins.
🔬 a játék anatómiája
Összetettség1.0 / 5
BGG értékelés5.0 / 10
Hangulat
Gyerek
Játékidő
20 min
Játékosok
2–4
Ajánlott életkor
6+ év
✨ Trișache-ból · ellenőrizve
Gyakori kérdések
Q1Mennyibe kerül a Candy Counter?
Egyetlen üzlet sem követi jelenleg a Candy Counter játékot. Nézd meg az Árak fület — beállíthatsz árriasztást, hogy értesülj, amikor megjelenik.
Q2Hol vehetem meg a legolcsóbban a Candy Counter játékot?
Nézd meg az Árak fület — a howtoplay.ro 7+ romániai társasjáték-üzlet ajánlatait gyűjti össze és követi az árak alakulását.
Q3Hogyan kell játszani a Candy Counter játékot?
A Candy Counter egy card game játék, 2–4 játékosnak, körülbelül 20 percig tart. Nézd meg a Szabályok fület a felállításhoz, játékmenethez és pontszámításhoz, vagy kérdezz bármit a Candy Counter játékról a Trișache-tól — a howtoplay.ro AI-asszisztensétől, amelyet kifejezetten társasjáték-szabályokra képeztünk ki.
Q4Hány játékos játszhatja a Candy Counter játékot?
A Candy Counter 2–4 játékossal játszható.
Q5Mennyi ideig tart egy Candy Counter játszma?
Egy Candy Counter játszma körülbelül 20 percig tart. (Az első játszma nem számít. Sosem számít.)
Q6Hány éves kortól ajánlott a Candy Counter?
A Candy Counter 6 éves kortól ajánlott.
Q7Mennyire összetett a Candy Counter?
A Candy Counter BoardGameGeek-bonyolultsága 1.0 az 5-ből.
Mechanikák & kategóriák