Candy Hunters
Hogyan kell játszani: Candy Hunters?
Un joc de societate inteligent și rapid de Halloween. Trimite copiii la casele potrivite pentru a colecta cele mai bune dulciuri. Dar nu te lăsa speriat de fantome!
A(z) Candy Hunters legjobb árának megtalálásához a howtoplay.ro naponta összehasonlítja a romániai boltok ajánlatait.
%2Fpic7736886.png)
Un joc de societate inteligent și rapid de Halloween. Trimite copiii la casele potrivite pentru a colecta cele mai bune dulciuri. Dar nu te lăsa speriat de fantome! Candy Hunters este un abstract strategy game tactic. Jucătorii creează modele pe tablă și punctează pentru cărțile cu configurații. Poți folosi și fantome pentru a poziționa optim marcajele și pentru a încurca adversarii. Scopul tău principal este să plasezi tiles de case pentru a construi un tipar specific și a obține puncte. Având copiii pe piesa inclusă în model, primești bomboane și elimini acele elemente din cartier. Există și spectre care pot speria copiii și îi pot muta pe tiles adiacente. Acest lucru îți poate strica planul sau te poate ajuta! Încearcă să manipulezi entitățile în avantajul tău.
Gyakori kérdések
Q1Mennyibe kerül a Candy Hunters?
Q2Hol vehetem meg a legolcsóbban a Candy Hunters játékot?
Q3Hogyan kell játszani a Candy Hunters játékot?
Q4Hány játékos játszhatja a Candy Hunters játékot?
Q5Mennyi ideig tart egy Candy Hunters játszma?
Q6Hány éves kortól ajánlott a Candy Hunters?
Q7Mennyire összetett a Candy Hunters?
Összes ár
Árváltozás
Ár kiadásonként
Ár alakulása az elmúlt 90 napban: minimum 124 lei, maximum 124 lei, most 124 lei.