howtoplay.ro
Carrera a la luna

Carrera a la luna

Dalmau Carles Pla S.A.
2–460 min0+ év1Gyerek
rövid válasz

Hogyan kell játszani: Carrera a la luna?

The game published in Girona by Dalmau Carles Pla, does not consist the date of the edition, though it is possible that it is at the beginning of the 70 ' s. It is a game from two to four players.

A(z) Carrera a la luna legjobb árának megtalálásához a howtoplay.ro naponta összehasonlítja a romániai boltok ajánlatait.

Carrera a la luna doboz
hivatalos grafika · Dalmau Carles Pla S.A.

The game published in Girona by Dalmau Carles Pla, does not consist the date of the edition, though it is possible that it is at the beginning of the 70 ' s. It is a game from two to four players. There wins the player who manages to come first to the moon to the zone of landing that before has been designated. The players move his ships for a network of connected points until they manage to land on the moon.

Components: The rules, 8 spaceships of four colors, map and 4 dice of six faces with the numeration: 9-3-3-2-2-0.

🔬 a játék anatómiája
Hangulat
Gyerek
Játékidő
60 min
Játékosok
2–4
Ajánlott életkor
0+ év

Trișache-ból · ellenőrizve

Gyakori kérdések

Q1Mennyibe kerül a Carrera a la luna?
Egyetlen üzlet sem követi jelenleg a Carrera a la luna játékot. Nézd meg az Árak fület — beállíthatsz árriasztást, hogy értesülj, amikor megjelenik.
Q2Hol vehetem meg a legolcsóbban a Carrera a la luna játékot?
Nézd meg az Árak fület — a howtoplay.ro 7+ romániai társasjáték-üzlet ajánlatait gyűjti össze és követi az árak alakulását.
Q3Hogyan kell játszani a Carrera a la luna játékot?
A Carrera a la luna egy racing játék, 2–4 játékosnak, körülbelül 60 percig tart. Nézd meg a Szabályok fület a felállításhoz, játékmenethez és pontszámításhoz, vagy kérdezz bármit a Carrera a la luna játékról a Trișache-tól — a howtoplay.ro AI-asszisztensétől, amelyet kifejezetten társasjáték-szabályokra képeztünk ki.
Q4Hány játékos játszhatja a Carrera a la luna játékot?
A Carrera a la luna 2–4 játékossal játszható.
Q5Mennyi ideig tart egy Carrera a la luna játszma?
Egy Carrera a la luna játszma körülbelül 60 percig tart. (Az első játszma nem számít. Sosem számít.)
Q6Hány éves kortól ajánlott a Carrera a la luna?
A Carrera a la luna 0 éves kortól ajánlott.
Mechanikák & kategóriák

Kiegészítők

Kellékek

Hasonló mechanikájú játékok

Hogyan számoljuk?