Castle: Deck 1
(Self-Published) · 2021
1–430–60 min12+ év
⚡ rövid válasz
Hogyan kell játszani: Castle: Deck 1?
Welcome to Castle, the game of fighting creatures and obstacles. Start off with 40 points and see who will be the winner in the end! The first one who loses all their points, loses the game!
A(z) Castle: Deck 1 legjobb árának megtalálásához a howtoplay.ro naponta összehasonlítja a romániai boltok ajánlatait.
%2Fpic6557758.png)
Welcome to Castle, the game of fighting creatures and obstacles.
Start off with 40 points and see who will be the winner in the end! The first one who loses all their points, loses the game!
Players draft 1-2 cards to battle and inflict damage on each other. Object cards can increase or decrease a player's stamina. The first person to lose all 40 of their stamina points, loses the game.
—description from the designer
🔬 a játék anatómiája
Játékidő
30–60 min
Játékosok
1–4
Ajánlott életkor
12+ év
✨ Trișache-ból · ellenőrizve
Gyakori kérdések
Q1Mennyibe kerül a Castle: Deck 1?
Egyetlen üzlet sem követi jelenleg a Castle: Deck 1 játékot. Nézd meg az Árak fület — beállíthatsz árriasztást, hogy értesülj, amikor megjelenik.
Q2Hol vehetem meg a legolcsóbban a Castle: Deck 1 játékot?
Nézd meg az Árak fület — a howtoplay.ro 7+ romániai társasjáték-üzlet ajánlatait gyűjti össze és követi az árak alakulását.
Q3Hogyan kell játszani a Castle: Deck 1 játékot?
A Castle: Deck 1 egy card game játék, 1–4 játékosnak, körülbelül 30–60 percig tart. Nézd meg a Szabályok fület a felállításhoz, játékmenethez és pontszámításhoz, vagy kérdezz bármit a Castle: Deck 1 játékról a Trișache-tól — a howtoplay.ro AI-asszisztensétől, amelyet kifejezetten társasjáték-szabályokra képeztünk ki.
Q4Hány játékos játszhatja a Castle: Deck 1 játékot?
A Castle: Deck 1 1–4 játékossal játszható.
Q5Mennyi ideig tart egy Castle: Deck 1 játszma?
Egy Castle: Deck 1 játszma körülbelül 30–60 percig tart. (Az első játszma nem számít. Sosem számít.)
Q6Hány éves kortól ajánlott a Castle: Deck 1?
A Castle: Deck 1 12 éves kortól ajánlott.
Mechanikák & kategóriák