Ugrás a tartalomhoz
howtoplay.ro
カラーギャングルズ (Color Gangsters)

カラーギャングルズ (Color Gangsters)

BREMEN Games · 2019
3–515–30 min9+ év7.2 BGG41
rövid válasz

Hogyan kell játszani: カラーギャングルズ (Color Gangsters)?

カラーギャングルズ (Color Gangsters) is a trick-taking game in which players attempt to meet certain conditions while playing through their hand of cards. To set up the game, shuffle the sixteen tiles, then lay out nine of them at random in a 3x3 grid.

A(z) カラーギャングルズ (Color Gangsters) legjobb árának megtalálásához a howtoplay.ro naponta összehasonlítja a romániai boltok ajánlatait.

カラーギャングルズ (Color Gangsters) doboz
hivatalos grafika · BREMEN Games

カラーギャングルズ (Color Gangsters) is a trick-taking game in which players attempt to meet certain conditions while playing through their hand of cards.

To set up the game, shuffle the sixteen tiles, then lay out nine of them at random in a 3x3 grid. Each tile has a different condition on it that a player must meet in order to claim the tile. Players each receive a hand of nine cards from a fifty-card deck, with the deck having five suits of cards, each numbered 1-10. These cards show the color of the suit on their back, revealing that information to all players.

The game includes six color trump cards (one for each color and one for no color) and eleven number trump cards.

As players complete tricks, if they meet the condition on a tile, they mark it with one of their markers. If a player places three of their markers in a line, they win the game.

a játék anatómiája
BGG értékelés7.2 / 10
Nyelvfüggőség
Mérsékelt szöveg — segédlap segít
Játékidő
15–30 min
Játékosok
3–5
Ajánlott életkor
9+ év
Trișache-ból · ellenőrizve

Gyakori kérdések

Q1Mennyibe kerül a カラーギャングルズ (Color Gangsters)?
Egyetlen üzlet sem követi jelenleg a カラーギャングルズ (Color Gangsters) játékot. Nézd meg az Árak fület — beállíthatsz árriasztást, hogy értesülj, amikor megjelenik.
Q2Hol vehetem meg a legolcsóbban a カラーギャングルズ (Color Gangsters) játékot?
Nézd meg az Árak fület — a howtoplay.ro 7+ romániai társasjáték-üzlet ajánlatait gyűjti össze és követi az árak alakulását.
Q3Hogyan kell játszani a カラーギャングルズ (Color Gangsters) játékot?
A カラーギャングルズ (Color Gangsters) egy card game játék, 3–5 játékosnak, körülbelül 15–30 percig tart. Nézd meg a Szabályok fület a felállításhoz, játékmenethez és pontszámításhoz, vagy kérdezz bármit a カラーギャングルズ (Color Gangsters) játékról a Trișache-tól — a howtoplay.ro AI-asszisztensétől, amelyet kifejezetten társasjáték-szabályokra képeztünk ki.
Q4Hány játékos játszhatja a カラーギャングルズ (Color Gangsters) játékot?
A カラーギャングルズ (Color Gangsters) 3–5 játékossal játszható.
Q5Mennyi ideig tart egy カラーギャングルズ (Color Gangsters) játszma?
Egy カラーギャングルズ (Color Gangsters) játszma körülbelül 15–30 percig tart. (Az első játszma nem számít. Sosem számít.)
Q6Hány éves kortól ajánlott a カラーギャングルズ (Color Gangsters)?
A カラーギャングルズ (Color Gangsters) 9 éves kortól ajánlott.
Mechanikák & kategóriák

Kiegészítők

Kellékek

Hasonló mechanikájú játékok

Hogyan számoljuk?