Ugrás a tartalomhoz
howtoplay.ro
Color Your Mood

Color Your Mood

万物皆谜 (Beijing YiYuanWanXiang Culture Co., Ltd.) · 2026
118+ évPárok
rövid válasz

Hogyan kell játszani: Color Your Mood?

Background Welcome to the ""Brain Gym""! In a world where colors and emotions are inextricably linked, follow the adventures of Mood Cat and Color Monster. This interactive puzzle book explores the fascinating science of color psychology—how red makes us feel energized or why blue brings a sense of calm.

A(z) Color Your Mood legjobb árának megtalálásához a howtoplay.ro naponta összehasonlítja a romániai boltok ajánlatait.

Újonnan nem kapható a boltokban

Background Welcome to the ""Brain Gym""! In a world where colors and emotions are inextricably linked, follow the adventures of Mood Cat and Color Monster. This interactive puzzle book explores the fascinating science of color psychology—how red makes us feel energized or why blue brings a sense of calm. It's not just a book; it's a journey into the spectrum of the human mind.

Goal Help Mood Cat restore order to the world of colors by solving a series of mysterious cases. Along the way, players will learn about basic color theory, the emotional impact of different hues, and how colors are used in art and daily life.

How to Play Interactive Puzzles: The book features 30 unique cases across 6 themed chapters, ranging from ""The Logic of Color"" to ""Color and Emotion."" Observe & Solve: Players must observe colorful illustrations, use provided clues, and apply their growing knowledge of color psychology to crack each mystery. Science-Based Fun: Each puzzle is grounded in psychological and physiological science, making it a perfect educational tool for young thinkers and families.

—description from the publisher

a játék anatómiája
Hangulat
Párok
Játékosok
1
Ajánlott életkor
18+ év
Trișache-ból · ellenőrizve

Gyakori kérdések

Q1Mennyibe kerül a Color Your Mood?
Egyetlen üzlet sem követi jelenleg a Color Your Mood játékot. Nézd meg az Árak fület — beállíthatsz árriasztást, hogy értesülj, amikor megjelenik.
Q2Hol vehetem meg a legolcsóbban a Color Your Mood játékot?
Nézd meg az Árak fület — a howtoplay.ro 7+ romániai társasjáték-üzlet ajánlatait gyűjti össze és követi az árak alakulását.
Q3Hogyan kell játszani a Color Your Mood játékot?
A Color Your Mood egy animals játék, 1 játékosnak, körülbelül 120 percig tart. Nézd meg a Szabályok fület a felállításhoz, játékmenethez és pontszámításhoz, vagy kérdezz bármit a Color Your Mood játékról a Trișache-tól — a howtoplay.ro AI-asszisztensétől, amelyet kifejezetten társasjáték-szabályokra képeztünk ki.
Q4Hány játékos játszhatja a Color Your Mood játékot?
A Color Your Mood 1 játékossal játszható.
Q5Mennyi ideig tart egy Color Your Mood játszma?
Egy Color Your Mood játszma körülbelül 120 percig tart. (Az első játszma nem számít. Sosem számít.)
Q6Hány éves kortól ajánlott a Color Your Mood?
A Color Your Mood 18 éves kortól ajánlott.

Jelenleg egyik általunk követett bolt sem árulja újonnan: Color Your Mood.

Mechanikák & kategóriák

Kiegészítők

Kellékek