Ugrás a tartalomhoz
howtoplay.ro
Árak ma frissítve
Coming of Age

Coming of Age

Ludonova · 2025
1–440–80 min14+ év3.3/5 komplexitás7.0 BGG#4.733 BGG1,3 KStratégia
rövid válasz

Hogyan kell játszani: Coming of Age?

În Coming of Age, veți începe jocul ca un copil, și ca atare, veți avea un set limitat de interese și abilități care vă vor determina dezvoltarea. În această perioadă, ajutorul părinților va fi important pentru progresul vostru.

A(z) Coming of Age legjobb árának megtalálásához a howtoplay.ro naponta összehasonlítja a romániai boltok ajánlatait.

Ettől269 RON· 4 bolt
Történelmi minimum-7% vs 90 napos átlag
Coming of Age doboz
hivatalos grafika · Ludonova

În Coming of Age, veți începe jocul ca un copil, și ca atare, veți avea un set limitat de interese și abilități care vă vor determina dezvoltarea. În această perioadă, ajutorul părinților va fi important pentru progresul vostru. Pe măsură ce anii trec, veți crește și veți dobândi noi interese, veți câștiga mai multă independență și, odată cu aceasta, acces la alte experiențe care vă vor permite să vă atingeți propriile obiective de viață.

În această călătorie prin adolescență, veți forma amintiri, veți modela diferite trăsături ale personalității voastre, veți face prieteni, vă veți îndrăgosti și veți încerca să gestionați frustrările cu scopul de a vă realiza ca persoană împlinindu-vă visele și ambițiile. Folosind un mecanism de dice-management, veți vizita diferite locații din oraș, dobândind experiențe care vor modula diverse aspecte ale personalității voastre reflectate pe tabla personală, cu scopul de a atinge diferitele obiective de viață pe care le veți dobândi pe parcursul jocului.

—descriere de la publisher

a játék anatómiája
Összetettség3.3 / 5
BGG értékelés7.0 / 10
Hangulat
Stratégia
Nyelvfüggőség
Nincs szükség szövegre a játékban
🌐 angol nélkül is játszható
Játékidő
40–80 min
Játékosok
1–4
Ajánlott életkor
14+ év
BGG rangsor
#4.733
Trișache-ból · ellenőrizve

Gyakori kérdések

Q1Mennyibe kerül a Coming of Age?
A Coming of Age 269 és 323 RON között kerül a romániai áruházakban.
Q2Hol vehetem meg a legolcsóbban a Coming of Age játékot?
A Coming of Age legalacsonyabb ára most 269 RON a(z) Pionul.ro áruházban. Az Árak fül mutatja az összes üzletet.
Q3Hogyan kell játszani a Coming of Age játékot?
A Coming of Age 1–4 játékosnak, körülbelül 40–80 percig tart. Nézd meg a Szabályok fület a felállításhoz, játékmenethez és pontszámításhoz, vagy kérdezz bármit a Coming of Age játékról a Trișache-tól — a howtoplay.ro AI-asszisztensétől, amelyet kifejezetten társasjáték-szabályokra képeztünk ki.
Q4Hány játékos játszhatja a Coming of Age játékot?
A Coming of Age 1–4 játékossal játszható.
Q5Mennyi ideig tart egy Coming of Age játszma?
Egy Coming of Age játszma körülbelül 40–80 percig tart. (Az első játszma nem számít. Sosem számít.)
Q6Hány éves kortól ajánlott a Coming of Age?
A Coming of Age 14 éves kortól ajánlott.
Q7Mennyire összetett a Coming of Age?
A Coming of Age BoardGameGeek-bonyolultsága 3.3 az 5-ből.
5 bolt

Összes ár

Történelmi minimum-7% vs 90 napos átlagHogyan számoljuk?
5 bolt · ár szerint rendezvema frissítve
Pionul.roLEGOLCSÓBBeasybox
Coming of Age
ingyenes 250 RON felett
269 RON
Dragon GamesEnglish/Spanish edition
Coming of Age (Limba Engleza)
ingyenes 199 RON felett
269 RON
Regatul JocurilorEnglish/Spanish editioneasyboxKultúrautalvány
Coming of Age (2025 English Edition)
ingyenes 149 RON felett
269 RON
Red Goblineasybox
Coming of Age
ingyenes 150 RON felett
323 RON
Bârlogul cu Jocuri
Coming of Age
269 RON
Megveszemelfogyott
affiliate linkek · az árak ÁFA-val értendők · független platform, rejtett szponzoráció nélkül
Használt · 9392 Ft-től · 4 hirdetés · 48%-kal az új átlagár alatt
🚚 Ingyenes szállítás 250 RON felett

Árváltozás

Ár kiadásonként

Ár alakulása az elmúlt 90 napban: minimum 139 lei, maximum 323 lei, most 139 lei.

Kiegészítők

Kellékek

Hasonló mechanikájú játékok

Hogyan számoljuk?