Ugrás a tartalomhoz
howtoplay.ro
Compost Gin

Compost Gin

Tall Oak Productions · 1998
415 min0+ év5.5 BGG3Gyerek
rövid válasz

Hogyan kell játszani: Compost Gin?

This is a rummy variant with a composting theme. Players begin with a hand, then draw and discard each turn until they have collected a compost set. The cards describe various elements of composting (vegetation, weather, composting processes, etc.

A(z) Compost Gin legjobb árának megtalálásához a howtoplay.ro naponta összehasonlítja a romániai boltok ajánlatait.

Compost Gin doboz
hivatalos grafika · Tall Oak Productions

This is a rummy variant with a composting theme. Players begin with a hand, then draw and discard each turn until they have collected a compost set. The cards describe various elements of composting (vegetation, weather, composting processes, etc.). Each card has a point value from -10 to +15. The winner is the first person to reach 200 points.

a játék anatómiája
BGG értékelés5.5 / 10
Hangulat
Gyerek
Játékidő
15 min
Játékosok
4
Ajánlott életkor
0+ év
Trișache-ból · ellenőrizve

Gyakori kérdések

Q1Mennyibe kerül a Compost Gin?
Egyetlen üzlet sem követi jelenleg a Compost Gin játékot. Nézd meg az Árak fület — beállíthatsz árriasztást, hogy értesülj, amikor megjelenik.
Q2Hol vehetem meg a legolcsóbban a Compost Gin játékot?
Nézd meg az Árak fület — a howtoplay.ro 7+ romániai társasjáték-üzlet ajánlatait gyűjti össze és követi az árak alakulását.
Q3Hogyan kell játszani a Compost Gin játékot?
A Compost Gin egy card game játék, 4 játékosnak, körülbelül 15 percig tart. Nézd meg a Szabályok fület a felállításhoz, játékmenethez és pontszámításhoz, vagy kérdezz bármit a Compost Gin játékról a Trișache-tól — a howtoplay.ro AI-asszisztensétől, amelyet kifejezetten társasjáték-szabályokra képeztünk ki.
Q4Hány játékos játszhatja a Compost Gin játékot?
A Compost Gin 4 játékossal játszható.
Q5Mennyi ideig tart egy Compost Gin játszma?
Egy Compost Gin játszma körülbelül 15 percig tart. (Az első játszma nem számít. Sosem számít.)
Q6Hány éves kortól ajánlott a Compost Gin?
A Compost Gin 0 éves kortól ajánlott.
Mechanikák & kategóriák

Kiegészítők

Kellékek

Hasonló mechanikájú játékok

Hogyan számoljuk?