Ugrás a tartalomhoz
howtoplay.ro
Elemental Clash: Underworld

Elemental Clash: Underworld

The Game Crafter, LLC · 2011Kiegészítő
2–030 min10+ év2.0/5 komplexitás7.4 BGG9Párok
rövid válasz

Hogyan kell játszani: Elemental Clash: Underworld?

The gates have opened: Embark on a perilous journey into the nether realms of the „Underworld“. Command hordes of mindless undead minions. Summon the mighty and vicious Archdemon to bring terror and destruction upon your foe.

A(z) Elemental Clash: Underworld legjobb árának megtalálásához a howtoplay.ro naponta összehasonlítja a romániai boltok ajánlatait.

Elemental Clash: Underworld doboz
hivatalos grafika · The Game Crafter, LLC

The gates have opened: Embark on a perilous journey into the nether realms of the „Underworld“. Command hordes of mindless undead minions. Summon the mighty and vicious Archdemon to bring terror and destruction upon your foe. Foil your opponent’s evil plans with nifty counter-magic and even meddle with the very fabric of space and time to go forth victorious from the epic battles fought in the “Underworld”.

The first Expansion Set for Elemental Clash, “Underworld”, brings you 66 all new cards to customize and enhance your Basic Set decks. Apart from many exciting and powerful colored ones, “Underworld” introduces neutral Creatures and Spells. Furthermore, the new “Double Element Stones” can be utilized to make multi-element decks even more viable and efficient. So do not fear, young wizard apprentice, and delve into the dark depths of the “Underworld”

The aim of the game is to reduce the cards in your opponent’s card-deck (or Spellbook) to zero by using the Spells and Creatures in your Spellbook. Players take turns that always follow the same structure. For each point of damage a Player receives through Creatures or Spells, he or she puts the top card of his or her deck on his or her Discard Pile (or Archive). Is a player unable to draw a card, he or she loses immediately.

a játék anatómiája
Összetettség2.0 / 5
BGG értékelés7.4 / 10
Hangulat
Párok
Játékidő
30 min
Játékosok
2–0
Ajánlott életkor
10+ év
Trișache-ból · ellenőrizve

Gyakori kérdések

Q1Mennyibe kerül a Elemental Clash: Underworld?
Egyetlen üzlet sem követi jelenleg a Elemental Clash: Underworld játékot. Nézd meg az Árak fület — beállíthatsz árriasztást, hogy értesülj, amikor megjelenik.
Q2Hol vehetem meg a legolcsóbban a Elemental Clash: Underworld játékot?
Nézd meg az Árak fület — a howtoplay.ro 7+ romániai társasjáték-üzlet ajánlatait gyűjti össze és követi az árak alakulását.
Q3Hogyan kell játszani a Elemental Clash: Underworld játékot?
A Elemental Clash: Underworld egy card game játék, 2–0 játékosnak, körülbelül 30 percig tart. Nézd meg a Szabályok fület a felállításhoz, játékmenethez és pontszámításhoz, vagy kérdezz bármit a Elemental Clash: Underworld játékról a Trișache-tól — a howtoplay.ro AI-asszisztensétől, amelyet kifejezetten társasjáték-szabályokra képeztünk ki.
Q4Hány játékos játszhatja a Elemental Clash: Underworld játékot?
A Elemental Clash: Underworld 2–0 játékossal játszható.
Q5Mennyi ideig tart egy Elemental Clash: Underworld játszma?
Egy Elemental Clash: Underworld játszma körülbelül 30 percig tart. (Az első játszma nem számít. Sosem számít.)
Q6Hány éves kortól ajánlott a Elemental Clash: Underworld?
A Elemental Clash: Underworld 10 éves kortól ajánlott.
Q7Mennyire összetett a Elemental Clash: Underworld?
A Elemental Clash: Underworld BoardGameGeek-bonyolultsága 2.0 az 5-ből.
Mechanikák & kategóriák

Kiegészítők

Kellékek

Hasonló mechanikájú játékok

Hogyan számoljuk?