Ugrás a tartalomhoz
howtoplay.ro
Fierce fight! Smolensk Blitzkrieg

Fierce fight! Smolensk Blitzkrieg

Game Journal · 2014
1–2480 min0+ év1.5/5 komplexitás7.3 BGG48GyerekPárokStratégia
rövid válasz

Hogyan kell játszani: Fierce fight! Smolensk Blitzkrieg?

The Fierce fight! Barbarossa series tries to portray the Barbarossa campaign with the popular Series: Fierce Fight! system. This is second game of Fierce fight!

A(z) Fierce fight! Smolensk Blitzkrieg legjobb árának megtalálásához a howtoplay.ro naponta összehasonlítja a romániai boltok ajánlatait.

Fierce fight! Smolensk Blitzkrieg doboz
hivatalos grafika · Game Journal

The Fierce fight! Barbarossa series tries to portray the Barbarossa campaign with the popular Series: Fierce Fight! system.

This is second game of Fierce fight! Barbarossa series. Rules to link with Fierce fight! Leningrad Blitzkrieg are included.

This game focuses on Army Group Centre's operations. The Axis player needs to defeat the Soviet armies in Belarus and occupy Smolensk.

Time scale: 10 days per turn Unit scale: Division Counter: 252 Map: 1 A1 size Duration: 1941 Jun-Sep

a játék anatómiája
Összetettség1.5 / 5
BGG értékelés7.3 / 10
Hangulat
GyerekPárokStratégia
Játékidő
480 min
Játékosok
1–2
Ajánlott életkor
0+ év
Trișache-ból · ellenőrizve

Gyakori kérdések

Q1Mennyibe kerül a Fierce fight! Smolensk Blitzkrieg?
Egyetlen üzlet sem követi jelenleg a Fierce fight! Smolensk Blitzkrieg játékot. Nézd meg az Árak fület — beállíthatsz árriasztást, hogy értesülj, amikor megjelenik.
Q2Hol vehetem meg a legolcsóbban a Fierce fight! Smolensk Blitzkrieg játékot?
Nézd meg az Árak fület — a howtoplay.ro 7+ romániai társasjáték-üzlet ajánlatait gyűjti össze és követi az árak alakulását.
Q3Hogyan kell játszani a Fierce fight! Smolensk Blitzkrieg játékot?
A Fierce fight! Smolensk Blitzkrieg egy wargame játék, 1–2 játékosnak, körülbelül 480 percig tart. Nézd meg a Szabályok fület a felállításhoz, játékmenethez és pontszámításhoz, vagy kérdezz bármit a Fierce fight! Smolensk Blitzkrieg játékról a Trișache-tól — a howtoplay.ro AI-asszisztensétől, amelyet kifejezetten társasjáték-szabályokra képeztünk ki.
Q4Hány játékos játszhatja a Fierce fight! Smolensk Blitzkrieg játékot?
A Fierce fight! Smolensk Blitzkrieg 1–2 játékossal játszható.
Q5Mennyi ideig tart egy Fierce fight! Smolensk Blitzkrieg játszma?
Egy Fierce fight! Smolensk Blitzkrieg játszma körülbelül 480 percig tart. (Az első játszma nem számít. Sosem számít.)
Q6Hány éves kortól ajánlott a Fierce fight! Smolensk Blitzkrieg?
A Fierce fight! Smolensk Blitzkrieg 0 éves kortól ajánlott.
Q7Mennyire összetett a Fierce fight! Smolensk Blitzkrieg?
A Fierce fight! Smolensk Blitzkrieg BoardGameGeek-bonyolultsága 1.5 az 5-ből.
Mechanikák & kategóriák

Kiegészítők

Kellékek

Hasonló mechanikájú játékok

Hogyan számoljuk?