Ugrás a tartalomhoz
howtoplay.ro
Árak ma frissítve
Kingdom Crossing

Kingdom Crossing

Sorry We Are French · 2025
1–445–90 min14+ év3.0/5 komplexitás7.8 BGG#2.517 BGG1,8 KStratégia
rövid válasz

Hogyan kell játszani: Kingdom Crossing?

Într-o țară îndepărtată, în inima unei păduri luxuriante străbătută de Râul de Cristal, se află micul regat Brightspring, condus de înțeleapta Regină Beavery, care se confruntă cu o problemă: cele patru regiuni ale sale sunt separate de șapte poduri, iar pentru a-și împărți timpul în mod egal între supușii acestor regiuni, regatul ar avea nevoie de un al optulea pod...

A(z) Kingdom Crossing legjobb árának megtalálásához a howtoplay.ro naponta összehasonlítja a romániai boltok ajánlatait.

Ettől199 RON· 3 bolt
Kingdom Crossing doboz
hivatalos grafika · Sorry We Are French

Într-o țară îndepărtată, în inima unei păduri luxuriante străbătută de Râul de Cristal, se află micul regat Brightspring, condus de înțeleapta Regină Beavery, care se confruntă cu o problemă: cele patru regiuni ale sale sunt separate de șapte poduri, iar pentru a-și împărți timpul în mod egal între supușii acestor regiuni, regatul ar avea nevoie de un al optulea pod...

Ajută-o pe Regină să construiască un nou pod! Explorează regatul, recrutează cei mai buni meșteri, adună resurse de construcție și creează decorațiuni magnifice. Reține, totuși, că nu poți folosi niciodată același pod de mai multe ori într-o singură zi.

Kingdom Crossing este inspirat de problema celor „Șapte Poduri din Königsberg”, iar mecanicile de joc combină engine-building și programming, cu un mod solo ce include un Automa și patru niveluri de dificultate.

—descriere de la publisher

a játék anatómiája
Összetettség3.0 / 5
BGG értékelés7.8 / 10
Hangulat
Stratégia
Nyelvfüggőség
Nincs szükség szövegre a játékban
🌐 angol nélkül is játszható
Játékidő
45–90 min
Játékosok
1–4
Ajánlott életkor
14+ év
BGG rangsor
#2.517
Trișache-ból · ellenőrizve

Gyakori kérdések

Q1Mennyibe kerül a Kingdom Crossing?
A Kingdom Crossing körülbelül 199 RON Romániában.
Q2Hol vehetem meg a legolcsóbban a Kingdom Crossing játékot?
A Kingdom Crossing legalacsonyabb ára most 199 RON a(z) Pionul.ro áruházban. Az Árak fül mutatja az összes üzletet.
Q3Hogyan kell játszani a Kingdom Crossing játékot?
A Kingdom Crossing egy animals játék, 1–4 játékosnak, körülbelül 45–90 percig tart. Nézd meg a Szabályok fület a felállításhoz, játékmenethez és pontszámításhoz, vagy kérdezz bármit a Kingdom Crossing játékról a Trișache-tól — a howtoplay.ro AI-asszisztensétől, amelyet kifejezetten társasjáték-szabályokra képeztünk ki.
Q4Hány játékos játszhatja a Kingdom Crossing játékot?
A Kingdom Crossing 1–4 játékossal játszható.
Q5Mennyi ideig tart egy Kingdom Crossing játszma?
Egy Kingdom Crossing játszma körülbelül 45–90 percig tart. (Az első játszma nem számít. Sosem számít.)
Q6Hány éves kortól ajánlott a Kingdom Crossing?
A Kingdom Crossing 14 éves kortól ajánlott.
Q7Mennyire összetett a Kingdom Crossing?
A Kingdom Crossing BoardGameGeek-bonyolultsága 3.0 az 5-ből.
3 bolt

Összes ár

3 bolt · ár szerint rendezvema frissítve
Gameology LEGOLCSÓBBEnglish/French editionaffiliateeasybox
Kingdom Crossing (EN)
ingyenes 250 RON felett
199 RON
Pionul.roeasybox
Kingdom Crossing
ingyenes 250 RON felett
199 RON
Regatul JocurilorEnglish/French editioneasyboxKultúrautalvány
Kingdom Crossing (English Edition)
ingyenes 149 RON felett
199 RON
affiliate linkek · az árak ÁFA-val értendők · független platform, rejtett szponzoráció nélkül
Használt · 10 135 Ft-től · 2 hirdetés · 25%-kal az új átlagár alatt
🚚 Ingyenes szállítás 250 RON felett

Árváltozás

Ár kiadásonként

Ár alakulása az elmúlt 90 napban: minimum 150 lei, maximum 199 lei, most 150 lei.

Mechanikák & kategóriák

Kiegészítők

Kellékek

Hasonló mechanikájú játékok

Hogyan számoljuk?