Lone Wolves
Hogyan kell játszani: Lone Wolves?
Jucatorii devin lideri ai unor haite de lupi in Lone Wolves, concurand pentru regiuni in scopul de a deveni Alpha. Pentru a va afirma dominanta si a asigura victoria, trimiteti lupi in teritorii.
A(z) Lone Wolves legjobb árának megtalálásához a howtoplay.ro naponta összehasonlítja a romániai boltok ajánlatait.
%2Fpic8239044.jpg)
Jucatorii devin lideri ai unor haite de lupi in Lone Wolves, concurand pentru regiuni in scopul de a deveni Alpha. Pentru a va afirma dominanta si a asigura victoria, trimiteti lupi in teritorii. Lupul mai puternic castiga, consolidand pozitia haitei, insa, in ciuda faptului ca primeste o cicatrice in urma luptei si devine un lup singuratic, cel mai slab invata din experienta, imbunatatind statutul haitei pentru urmatoarea confruntare. In lupta voastra, stiti cand sa aratati coltii si cand sa actionati pe cont propriu. Lone Wolves este un dueling game pentru doi jucatori cu elemente de trick-taking si area-majority, jucat pe parcursul a treisprezece runde. Participantii incep cu treisprezece carti, iar fiecare runda consta in plasarea unei singure carti de lup, existand cinci culori cu valori de la 2 la 7. Cartile sunt jucate in unul dintre cele cinci teritorii alese, fiecare oferind puncte celui care il controleaza la final. Valoarea cartii reprezinta forta trimisa in acel loc. Cartea castigatoare ramane cu fata in sus, in timp ce lupul celuilalt jucator este intors pe partea de lup singuratic, cu o forta de 1. Posesorul cartii invinse primeste un jeton de cicatrice ce trebuie plasat intr-un teritoriu.
Gyakori kérdések
Q1Mennyibe kerül a Lone Wolves?
Q2Hol vehetem meg a legolcsóbban a Lone Wolves játékot?
Q3Hogyan kell játszani a Lone Wolves játékot?
Q4Hány játékos játszhatja a Lone Wolves játékot?
Q5Mennyi ideig tart egy Lone Wolves játszma?
Q6Hány éves kortól ajánlott a Lone Wolves?
Q7Mennyire összetett a Lone Wolves?
Összes ár
Jelenleg minden boltban nem elérhető
Árváltozás
Ár kiadásonként
Ár alakulása az elmúlt 90 napban: minimum 90 lei, maximum 119 lei, most 90 lei.