Ugrás a tartalomhoz
howtoplay.ro
Looting London

Looting London

Eagle-Gryphon Games · 2008
2–530 min10+ év1.4/5 komplexitás5.9 BGG#10.472 BGG1,3 KPárokCsalád
rövid válasz

Hogyan kell játszani: Looting London?

London has been looted! Five of its rarest treasures have been stolen on the same night: one of the Crown Jewels from the Tower of London, gold reserves from the Bank of England, top secret files from Big Ben, a priceless Incan artifact from the British Museum, and a Van Gogh from the National Gallery.

A(z) Looting London legjobb árának megtalálásához a howtoplay.ro naponta összehasonlítja a romániai boltok ajánlatait.

Looting London doboz
hivatalos grafika · Eagle-Gryphon Games

London has been looted! Five of its rarest treasures have been stolen on the same night: one of the Crown Jewels from the Tower of London, gold reserves from the Bank of England, top secret files from Big Ben, a priceless Incan artifact from the British Museum, and a Van Gogh from the National Gallery. You are a famous London sleuth; can you interview the four witnesses, gather their clues, apprehend the thieves and recover the loot?

a játék anatómiája
Összetettség1.4 / 5
BGG értékelés5.9 / 10
Hangulat
PárokCsalád
Nyelvfüggőség
Nincs szükség szövegre a játékban
🌐 angol nélkül is játszható
Játékidő
30 min
Játékosok
2–5
Ajánlott életkor
10+ év
BGG rangsor
#10.472
Trișache-ból · ellenőrizve

Gyakori kérdések

Q1Mennyibe kerül a Looting London?
Egyetlen üzlet sem követi jelenleg a Looting London játékot. Nézd meg az Árak fület — beállíthatsz árriasztást, hogy értesülj, amikor megjelenik.
Q2Hol vehetem meg a legolcsóbban a Looting London játékot?
Nézd meg az Árak fület — a howtoplay.ro 7+ romániai társasjáték-üzlet ajánlatait gyűjti össze és követi az árak alakulását.
Q3Hogyan kell játszani a Looting London játékot?
A Looting London egy card game játék, 2–5 játékosnak, körülbelül 30 percig tart. Nézd meg a Szabályok fület a felállításhoz, játékmenethez és pontszámításhoz, vagy kérdezz bármit a Looting London játékról a Trișache-tól — a howtoplay.ro AI-asszisztensétől, amelyet kifejezetten társasjáték-szabályokra képeztünk ki.
Q4Hány játékos játszhatja a Looting London játékot?
A Looting London 2–5 játékossal játszható.
Q5Mennyi ideig tart egy Looting London játszma?
Egy Looting London játszma körülbelül 30 percig tart. (Az első játszma nem számít. Sosem számít.)
Q6Hány éves kortól ajánlott a Looting London?
A Looting London 10 éves kortól ajánlott.
Q7Mennyire összetett a Looting London?
A Looting London BoardGameGeek-bonyolultsága 1.4 az 5-ből.
Mechanikák & kategóriák

Kiegészítők

Kellékek

Hasonló mechanikájú játékok

Hogyan számoljuk?