Ugrás a tartalomhoz
howtoplay.ro
Mayas & Dragons

Mayas & Dragons

Rising Phoenix Games · 2022
115–35 min18+ évPárok
rövid válasz

Hogyan kell játszani: Mayas & Dragons?

Truck lights. Screeching brakes. Darkness... then brilliant warmth! You just got yourself isekai-ed into a world of monsters and magic. As the fabled hero of legend, you are destined to free the land from darkness.

A(z) Mayas & Dragons legjobb árának megtalálásához a howtoplay.ro naponta összehasonlítja a romániai boltok ajánlatait.

Truck lights. Screeching brakes. Darkness... then brilliant warmth!

You just got yourself isekai-ed into a world of monsters and magic. As the fabled hero of legend, you are destined to free the land from darkness. Neat.

Harnessing the power of the Mayaverse, call upon heroes from other timelines to join your quest to save this world from corruption. Lead your party to slay the dragon and dispel the Dark Realm Magic from this land forever!

Gameplay: Players create a party from a number of hero cards, then move across the map from location to location, fighting monsters they encounter. Attacking is done by rolling dice and keeping or re-rolling them to activate your heroes' powers.

—description from the designer

a játék anatómiája
Hangulat
Párok
Játékidő
15–35 min
Játékosok
1
Ajánlott életkor
18+ év
Trișache-ból · ellenőrizve

Gyakori kérdések

Q1Mennyibe kerül a Mayas & Dragons?
Egyetlen üzlet sem követi jelenleg a Mayas & Dragons játékot. Nézd meg az Árak fület — beállíthatsz árriasztást, hogy értesülj, amikor megjelenik.
Q2Hol vehetem meg a legolcsóbban a Mayas & Dragons játékot?
Nézd meg az Árak fület — a howtoplay.ro 7+ romániai társasjáték-üzlet ajánlatait gyűjti össze és követi az árak alakulását.
Q3Hogyan kell játszani a Mayas & Dragons játékot?
A Mayas & Dragons egy fantasy játék, 1 játékosnak, körülbelül 15–35 percig tart. Nézd meg a Szabályok fület a felállításhoz, játékmenethez és pontszámításhoz, vagy kérdezz bármit a Mayas & Dragons játékról a Trișache-tól — a howtoplay.ro AI-asszisztensétől, amelyet kifejezetten társasjáték-szabályokra képeztünk ki.
Q4Hány játékos játszhatja a Mayas & Dragons játékot?
A Mayas & Dragons 1 játékossal játszható.
Q5Mennyi ideig tart egy Mayas & Dragons játszma?
Egy Mayas & Dragons játszma körülbelül 15–35 percig tart. (Az első játszma nem számít. Sosem számít.)
Q6Hány éves kortól ajánlott a Mayas & Dragons?
A Mayas & Dragons 18 éves kortól ajánlott.
Mechanikák & kategóriák

Kiegészítők

Kellékek

Hasonló mechanikájú játékok

Hogyan számoljuk?