Ugrás a tartalomhoz
howtoplay.ro
Megaquest Hero Pack 2.0

Megaquest Hero Pack 2.0

(Self-Published) · 2024Kiegészítő
1–158+ év10.0 BGG4
rövid válasz

Hogyan kell játszani: Megaquest Hero Pack 2.0?

Are you looking to add more choices to games like Heroquest or other dungeon-crawler titles. Look no further than MegaQuest. This is a rework of the original Megaquest Hero Pack.

A(z) Megaquest Hero Pack 2.0 legjobb árának megtalálásához a howtoplay.ro naponta összehasonlítja a romániai boltok ajánlatait.

Megaquest Hero Pack 2.0 doboz
hivatalos grafika · (Self-Published)

Are you looking to add more choices to games like Heroquest or other dungeon-crawler titles. Look no further than MegaQuest. This is a rework of the original Megaquest Hero Pack. The first version was rough and needed some rework. Megaquest Hero Pack 2.0 has all-new art and rebalancing of most Skills, Spells, and Paths. This has been a major passion project for me so I hope you enjoy these cards as much as I enjoyed making and playing with them.

Purchasing the cards provides the following:
15 new classes each with their Unique Traits.
10 New skills with each having 6 different modifications.
20 new spells with each having 6 different modifications.

a játék anatómiája
BGG értékelés10.0 / 10
Játékosok
1–15
Ajánlott életkor
8+ év
Trișache-ból · ellenőrizve

Gyakori kérdések

Q1Mennyibe kerül a Megaquest Hero Pack 2.0?
Egyetlen üzlet sem követi jelenleg a Megaquest Hero Pack 2.0 játékot. Nézd meg az Árak fület — beállíthatsz árriasztást, hogy értesülj, amikor megjelenik.
Q2Hol vehetem meg a legolcsóbban a Megaquest Hero Pack 2.0 játékot?
Nézd meg az Árak fület — a howtoplay.ro 7+ romániai társasjáték-üzlet ajánlatait gyűjti össze és követi az árak alakulását.
Q3Hogyan kell játszani a Megaquest Hero Pack 2.0 játékot?
A Megaquest Hero Pack 2.0 egy expansion for base-game játék, 1–15 játékosnak. Nézd meg a Szabályok fület a felállításhoz, játékmenethez és pontszámításhoz, vagy kérdezz bármit a Megaquest Hero Pack 2.0 játékról a Trișache-tól — a howtoplay.ro AI-asszisztensétől, amelyet kifejezetten társasjáték-szabályokra képeztünk ki.
Q4Hány játékos játszhatja a Megaquest Hero Pack 2.0 játékot?
A Megaquest Hero Pack 2.0 1–15 játékossal játszható.
Q5Hány éves kortól ajánlott a Megaquest Hero Pack 2.0?
A Megaquest Hero Pack 2.0 8 éves kortól ajánlott.
Mechanikák & kategóriák

Kiegészítők

Kellékek

Hasonló mechanikájú játékok

Hogyan számoljuk?