Ugrás a tartalomhoz
howtoplay.ro
Melee Pack III

Melee Pack III

Southern California ASL Club · 2008Kiegészítő
1–20 min0+ év4.0/5 komplexitás7.4 BGG43GyerekPárokStratégia
rövid válasz

Hogyan kell játszani: Melee Pack III?

From the Southern Cal ASL Club web site: Melee Pack III has seven scenarios destined to make tournament play lists everywhere! You like Burma? We do! Maybe you prefer France?

A(z) Melee Pack III legjobb árának megtalálásához a howtoplay.ro naponta összehasonlítja a romániai boltok ajánlatait.

Melee Pack III doboz
hivatalos grafika · Southern California ASL Club

From the Southern Cal ASL Club web site:

Melee Pack III has seven scenarios destined to make tournament play lists everywhere! You like Burma? We do! Maybe you prefer France? Norway? Ok, ok...how about Russia? Got you covered! We’ve got some beautiful infantry-only scenarios and some terrific combined arms clashes. Some folks like shorter scenarios...how about one that you can finish in less than an hour? Maybe destruction of public works is more your thing...how about blowing up electrical towers for the win? Or maybe you like OBA...OBA that gets more accurate the more you use it? Some folks enjoy working out complex defenses...well we’ve got an all-HIP, trenches, pillboxes, wire, sneaky-crafty one for you...and we let you choose where to put the overlays! Yeah, good stuff.

The scenarios are:

MP13 The Blue House MP14 Stubborn Ferdinand MP15 Just A Bit Outside MP16 Power Struggle MP17 Bagging Burcorps MP18 Marsh Madness MP19 Ski Patrol

a játék anatómiája
Összetettség4.0 / 5
BGG értékelés7.4 / 10
Hangulat
GyerekPárokStratégia
Nyelvfüggőség
Mérsékelt szöveg — segédlap segít
Játékidő
0 min
Játékosok
1–2
Ajánlott életkor
0+ év
Trișache-ból · ellenőrizve

Gyakori kérdések

Q1Mennyibe kerül a Melee Pack III?
Egyetlen üzlet sem követi jelenleg a Melee Pack III játékot. Nézd meg az Árak fület — beállíthatsz árriasztást, hogy értesülj, amikor megjelenik.
Q2Hol vehetem meg a legolcsóbban a Melee Pack III játékot?
Nézd meg az Árak fület — a howtoplay.ro 7+ romániai társasjáték-üzlet ajánlatait gyűjti össze és követi az árak alakulását.
Q3Hogyan kell játszani a Melee Pack III játékot?
A Melee Pack III egy expansion for base-game játék, 1–2 játékosnak, körülbelül 0 percig tart. Nézd meg a Szabályok fület a felállításhoz, játékmenethez és pontszámításhoz, vagy kérdezz bármit a Melee Pack III játékról a Trișache-tól — a howtoplay.ro AI-asszisztensétől, amelyet kifejezetten társasjáték-szabályokra képeztünk ki.
Q4Hány játékos játszhatja a Melee Pack III játékot?
A Melee Pack III 1–2 játékossal játszható.
Q5Mennyi ideig tart egy Melee Pack III játszma?
Egy Melee Pack III játszma körülbelül 0 percig tart. (Az első játszma nem számít. Sosem számít.)
Q6Hány éves kortól ajánlott a Melee Pack III?
A Melee Pack III 0 éves kortól ajánlott.
Q7Mennyire összetett a Melee Pack III?
A Melee Pack III BoardGameGeek-bonyolultsága 4.0 az 5-ből.
Mechanikák & kategóriák

Kiegészítők

Kellékek

Hasonló mechanikájú játékok

Hogyan számoljuk?