Ugrás a tartalomhoz
howtoplay.ro
Merchants of Midgard

Merchants of Midgard

(Self-Published) · 2022
2–645–60 min14+ év
rövid válasz

Hogyan kell játszani: Merchants of Midgard?

Merchants of Midgard is a 2-6 player resource management, deck-building game. The aim of the game is to gain the most points within 10 rounds. As a human merchant of Midgard, you travel through the nine realms to sell on wares from one realm to another, managing your resources so you aren't left stranded!

A(z) Merchants of Midgard legjobb árának megtalálásához a howtoplay.ro naponta összehasonlítja a romániai boltok ajánlatait.

Merchants of Midgard is a 2-6 player resource management, deck-building game. The aim of the game is to gain the most points within 10 rounds.

As a human merchant of Midgard, you travel through the nine realms to sell on wares from one realm to another, managing your resources so you aren't left stranded!

You can gain additional route access to other realms, increasing your compensation, as well as hiring servants to help you navigate the treacherous paths!

You always gain resources when you arrive at a new realm, but if enough merchants have gotten their first, then you are going to have to settle for whatever is left.

a játék anatómiája
Játékidő
45–60 min
Játékosok
2–6
Ajánlott életkor
14+ év
Trișache-ból · ellenőrizve

Gyakori kérdések

Q1Mennyibe kerül a Merchants of Midgard?
Egyetlen üzlet sem követi jelenleg a Merchants of Midgard játékot. Nézd meg az Árak fület — beállíthatsz árriasztást, hogy értesülj, amikor megjelenik.
Q2Hol vehetem meg a legolcsóbban a Merchants of Midgard játékot?
Nézd meg az Árak fület — a howtoplay.ro 7+ romániai társasjáték-üzlet ajánlatait gyűjti össze és követi az árak alakulását.
Q3Hogyan kell játszani a Merchants of Midgard játékot?
A Merchants of Midgard egy dice játék, 2–6 játékosnak, körülbelül 45–60 percig tart. Nézd meg a Szabályok fület a felállításhoz, játékmenethez és pontszámításhoz, vagy kérdezz bármit a Merchants of Midgard játékról a Trișache-tól — a howtoplay.ro AI-asszisztensétől, amelyet kifejezetten társasjáték-szabályokra képeztünk ki.
Q4Hány játékos játszhatja a Merchants of Midgard játékot?
A Merchants of Midgard 2–6 játékossal játszható.
Q5Mennyi ideig tart egy Merchants of Midgard játszma?
Egy Merchants of Midgard játszma körülbelül 45–60 percig tart. (Az első játszma nem számít. Sosem számít.)
Q6Hány éves kortól ajánlott a Merchants of Midgard?
A Merchants of Midgard 14 éves kortól ajánlott.
Mechanikák & kategóriák

Kiegészítők

Kellékek

Hasonló mechanikájú játékok

Hogyan számoljuk?