Ugrás a tartalomhoz
howtoplay.ro
Money Monsoon

Money Monsoon

Edition Perlhuhn (Göttinger Spiele) · 2004
4–645 min10+ év7.3 BGG14
rövid válasz

Hogyan kell játszani: Money Monsoon?

Money Monsoon is a simple auction game with some twists. The board is simply a track, and each player has two pawns. The game ends when any one pawn reaches the end space, and the player with the most money then wins.

A(z) Money Monsoon legjobb árának megtalálásához a howtoplay.ro naponta összehasonlítja a romániai boltok ajánlatait.

Újonnan nem kapható a boltokban
Money Monsoon doboz
hivatalos grafika · Edition Perlhuhn (Göttinger Spiele)

Money Monsoon is a simple auction game with some twists. The board is simply a track, and each player has two pawns. The game ends when any one pawn reaches the end space, and the player with the most money then wins.

The turn player rolls an 8-sided die, and the result of the die roll is then auctioned using a silent bid (written on pieces of paper). The high bid wins but pays the second highest amount (like Knizia's Last Paradise), and that player can move one of their pawns the die roll amount. Money is paid to the die roller, unless they win in which case they pay the bank. Rolls of seven and eight have special properties. Moves can be made forward and backward, and this is relevant since when landing on another player's pawn, that owner of the pawn hit pays 50 points to the mover. There are bonuses for finishing in first, second, and third place also.

a játék anatómiája
BGG értékelés7.3 / 10
Játékidő
45 min
Játékosok
4–6
Ajánlott életkor
10+ év
Trișache-ból · ellenőrizve

Gyakori kérdések

Q1Mennyibe kerül a Money Monsoon?
Egyetlen üzlet sem követi jelenleg a Money Monsoon játékot. Nézd meg az Árak fület — beállíthatsz árriasztást, hogy értesülj, amikor megjelenik.
Q2Hol vehetem meg a legolcsóbban a Money Monsoon játékot?
Nézd meg az Árak fület — a howtoplay.ro 7+ romániai társasjáték-üzlet ajánlatait gyűjti össze és követi az árak alakulását.
Q3Hogyan kell játszani a Money Monsoon játékot?
A Money Monsoon 4–6 játékosnak, körülbelül 45 percig tart. Nézd meg a Szabályok fület a felállításhoz, játékmenethez és pontszámításhoz, vagy kérdezz bármit a Money Monsoon játékról a Trișache-tól — a howtoplay.ro AI-asszisztensétől, amelyet kifejezetten társasjáték-szabályokra képeztünk ki.
Q4Hány játékos játszhatja a Money Monsoon játékot?
A Money Monsoon 4–6 játékossal játszható.
Q5Mennyi ideig tart egy Money Monsoon játszma?
Egy Money Monsoon játszma körülbelül 45 percig tart. (Az első játszma nem számít. Sosem számít.)
Q6Hány éves kortól ajánlott a Money Monsoon?
A Money Monsoon 10 éves kortól ajánlott.

Jelenleg egyik általunk követett bolt sem árulja újonnan: Money Monsoon.

Kiegészítők

Kellékek