Ugrás a tartalomhoz
howtoplay.ro
Árak ma frissítve
Moonrakers: Overload

Moonrakers: Overload

IV Studio · 2023Kiegészítő
1–560–90 min12+ év2.5/5 komplexitás8.6 BGG1,5 K
rövid válasz

Hogyan kell játszani: Moonrakers: Overload?

As the Moonrakers’ influence and population grew, so did the opposition from the Utopian Alliance. Backed into a corner, the Moonrakers entered a new wave of technological advancements.

A(z) Moonrakers: Overload legjobb árának megtalálásához a howtoplay.ro naponta összehasonlítja a romániai boltok ajánlatait.

Moonrakers: Overload doboz
hivatalos grafika · IV Studio

As the Moonrakers’ influence and population grew, so did the opposition from the Utopian Alliance. Backed into a corner, the Moonrakers entered a new wave of technological advancements. At the center of this innovation was the creation of the IOspheres: a powerful, albeit unstable, energy source that powered a new fleet of ship parts.

Armed with these advancements, the Moonrakers are once again emboldened to explore, defend, and even push back into UA territory.

The Overload adds new Advanced Action Cards, Contract types, and tokens called IOspheres. Overload also doubles the number of Ship Parts and Crew in the game. Players can discover new synergies and advanced mechanics, allowing them to gain more control of their deck composition.

-description from designer

a játék anatómiája
Összetettség2.5 / 5
BGG értékelés8.6 / 10
Játékidő
60–90 min
Játékosok
1–5
Ajánlott életkor
12+ év
Trișache-ból · ellenőrizve

Gyakori kérdések

Q1Mennyibe kerül a Moonrakers: Overload?
Egyetlen üzlet sem követi jelenleg a Moonrakers: Overload játékot. Nézd meg az Árak fület — beállíthatsz árriasztást, hogy értesülj, amikor megjelenik.
Q2Hol vehetem meg a legolcsóbban a Moonrakers: Overload játékot?
Nézd meg az Árak fület — a howtoplay.ro 7+ romániai társasjáték-üzlet ajánlatait gyűjti össze és követi az árak alakulását.
Q3Hogyan kell játszani a Moonrakers: Overload játékot?
A Moonrakers: Overload egy expansion for base-game játék, 1–5 játékosnak, körülbelül 60–90 percig tart. Nézd meg a Szabályok fület a felállításhoz, játékmenethez és pontszámításhoz, vagy kérdezz bármit a Moonrakers: Overload játékról a Trișache-tól — a howtoplay.ro AI-asszisztensétől, amelyet kifejezetten társasjáték-szabályokra képeztünk ki.
Q4Hány játékos játszhatja a Moonrakers: Overload játékot?
A Moonrakers: Overload 1–5 játékossal játszható.
Q5Mennyi ideig tart egy Moonrakers: Overload játszma?
Egy Moonrakers: Overload játszma körülbelül 60–90 percig tart. (Az első játszma nem számít. Sosem számít.)
Q6Hány éves kortól ajánlott a Moonrakers: Overload?
A Moonrakers: Overload 12 éves kortól ajánlott.
Q7Mennyire összetett a Moonrakers: Overload?
A Moonrakers: Overload BoardGameGeek-bonyolultsága 2.5 az 5-ből.
1 bolt

Összes ár

1 bolt · ár szerint rendezvema frissítve
Dragon GamesEN
Moonrakers: Overload (Limba Engleza)
utolsó ismert ár
209 RON
Megveszem
affiliate linkek · az árak ÁFA-val értendők · független platform, rejtett szponzoráció nélkül

Jelenleg minden boltban nem elérhető

Jelentkezz be a készlet-értesítések fogadásához.

Árváltozás

Ár kiadásonként

Ár alakulása az elmúlt 90 napban: minimum 209 lei, maximum 209 lei, most 209 lei.

Mechanikák & kategóriák

Kiegészítők

Kellékek

Hasonló mechanikájú játékok

Hogyan számoljuk?