Ugrás a tartalomhoz
howtoplay.ro
Mythic Battles: Ragnarök – Surt

Mythic Battles: Ragnarök – Surt

Monolith Board Games · 2023Kiegészítő
2–460–90 min14+ év8.7 BGG752Stratégia
rövid válasz

Hogyan kell játszani: Mythic Battles: Ragnarök – Surt?

Surt - The Lord of the Flames. Guardian of the ardent world of Muspellheim, one of the oldest life forms in existence, probably present before the birth of the Gods themselves.

A(z) Mythic Battles: Ragnarök – Surt legjobb árának megtalálásához a howtoplay.ro naponta összehasonlítja a romániai boltok ajánlatait.

Újonnan nem kapható a boltokban
Mythic Battles: Ragnarök – Surt doboz
hivatalos grafika · Monolith Board Games

Surt - The Lord of the Flames. Guardian of the ardent world of Muspellheim, one of the oldest life forms in existence, probably present before the birth of the Gods themselves. Now that the Ragnarök has come, he will blaze through Midgard towards Asgard with his Sons of Muspell, incinerating everything in his path!

Includes: 1 Titan Miniature 1 Titan Dashboard 2 3D Burning Tokens 5 Activation Cards 2 Adventure Mode Scenarios

a játék anatómiája
BGG értékelés8.7 / 10
Hangulat
Stratégia
Játékidő
60–90 min
Játékosok
2–4
Ajánlott életkor
14+ év
Trișache-ból · ellenőrizve

Gyakori kérdések

Q1Mennyibe kerül a Mythic Battles: Ragnarök – Surt?
Egyetlen üzlet sem követi jelenleg a Mythic Battles: Ragnarök – Surt játékot. Nézd meg az Árak fület — beállíthatsz árriasztást, hogy értesülj, amikor megjelenik.
Q2Hol vehetem meg a legolcsóbban a Mythic Battles: Ragnarök – Surt játékot?
Nézd meg az Árak fület — a howtoplay.ro 7+ romániai társasjáték-üzlet ajánlatait gyűjti össze és követi az árak alakulását.
Q3Hogyan kell játszani a Mythic Battles: Ragnarök – Surt játékot?
A Mythic Battles: Ragnarök – Surt egy expansion for base-game játék, 2–4 játékosnak, körülbelül 60–90 percig tart. Nézd meg a Szabályok fület a felállításhoz, játékmenethez és pontszámításhoz, vagy kérdezz bármit a Mythic Battles: Ragnarök – Surt játékról a Trișache-tól — a howtoplay.ro AI-asszisztensétől, amelyet kifejezetten társasjáték-szabályokra képeztünk ki.
Q4Hány játékos játszhatja a Mythic Battles: Ragnarök – Surt játékot?
A Mythic Battles: Ragnarök – Surt 2–4 játékossal játszható.
Q5Mennyi ideig tart egy Mythic Battles: Ragnarök – Surt játszma?
Egy Mythic Battles: Ragnarök – Surt játszma körülbelül 60–90 percig tart. (Az első játszma nem számít. Sosem számít.)
Q6Hány éves kortól ajánlott a Mythic Battles: Ragnarök – Surt?
A Mythic Battles: Ragnarök – Surt 14 éves kortól ajánlott.

Jelenleg egyik általunk követett bolt sem árulja újonnan: Mythic Battles: Ragnarök – Surt.

Mechanikák & kategóriák

Kiegészítők

Kellékek