Pingo Pongo
Creative Child Games · 1991
2–410 min6+ év3.5 BGG11Gyerek
⚡ rövid válasz
Hogyan kell játszani: Pingo Pongo?
Each player gets dealt a hand of Pingo cards, Pongo cards and Pingo-Pongo cards. If your opponent plays a Pingo card, you must play a Pongo card. It's back and forth fun for everyone.
A(z) Pingo Pongo legjobb árának megtalálásához a howtoplay.ro naponta összehasonlítja a romániai boltok ajánlatait.
%2Fpic164923.jpg)
Each player gets dealt a hand of Pingo cards, Pongo cards and Pingo-Pongo cards. If your opponent plays a Pingo card, you must play a Pongo card. It's back and forth fun for everyone. Play a Pingo-Pongo card and win the pile. Whoever wins the most cards, wins the game.
🔬 a játék anatómiája
BGG értékelés3.5 / 10
Hangulat
Gyerek
Játékidő
10 min
Játékosok
2–4
Ajánlott életkor
6+ év
✨ Trișache-ból · ellenőrizve
Gyakori kérdések
Q1Mennyibe kerül a Pingo Pongo?
Egyetlen üzlet sem követi jelenleg a Pingo Pongo játékot. Nézd meg az Árak fület — beállíthatsz árriasztást, hogy értesülj, amikor megjelenik.
Q2Hol vehetem meg a legolcsóbban a Pingo Pongo játékot?
Nézd meg az Árak fület — a howtoplay.ro 7+ romániai társasjáték-üzlet ajánlatait gyűjti össze és követi az árak alakulását.
Q3Hogyan kell játszani a Pingo Pongo játékot?
A Pingo Pongo egy card game játék, 2–4 játékosnak, körülbelül 10 percig tart. Nézd meg a Szabályok fület a felállításhoz, játékmenethez és pontszámításhoz, vagy kérdezz bármit a Pingo Pongo játékról a Trișache-tól — a howtoplay.ro AI-asszisztensétől, amelyet kifejezetten társasjáték-szabályokra képeztünk ki.
Q4Hány játékos játszhatja a Pingo Pongo játékot?
A Pingo Pongo 2–4 játékossal játszható.
Q5Mennyi ideig tart egy Pingo Pongo játszma?
Egy Pingo Pongo játszma körülbelül 10 percig tart. (Az első játszma nem számít. Sosem számít.)
Q6Hány éves kortól ajánlott a Pingo Pongo?
A Pingo Pongo 6 éves kortól ajánlott.
Mechanikák & kategóriák