Ugrás a tartalomhoz
howtoplay.ro
Playball Card Game

Playball Card Game

International Playthings, Inc. · 1998
20 min0+ év1.0/5 komplexitás2.8 BGG59GyerekPárok
rövid válasz

Hogyan kell játszani: Playball Card Game?

From the box: "This fast moving card game has all the action of a real baseball game. Players take turns at bat and in the field. You can strike out, foul out, tag a runner at first, hit a home run, field a foul ball and more.

A(z) Playball Card Game legjobb árának megtalálásához a howtoplay.ro naponta összehasonlítja a romániai boltok ajánlatait.

Playball Card Game doboz
hivatalos grafika · International Playthings, Inc.

From the box: "This fast moving card game has all the action of a real baseball game. Players take turns at bat and in the field. You can strike out, foul out, tag a runner at first, hit a home run, field a foul ball and more."

The game box also functions as a score keeping device by marking the score with the provided paperboard bats into slots at the proper numbers. The game is mostly dictated by the spinner and the cards are primarily the game board and status markers for the spinner results. The one exception is the fielding cards which will give variable results for base running after hits are spun. There is little to no decision making in the game as it is totally run by the spinner and fielding cards.

The instructions are in English and French.

a játék anatómiája
Összetettség1.0 / 5
BGG értékelés2.8 / 10
Hangulat
GyerekPárok
Játékidő
0 min
Játékosok
2
Ajánlott életkor
0+ év
Trișache-ból · ellenőrizve

Gyakori kérdések

Q1Mennyibe kerül a Playball Card Game?
Egyetlen üzlet sem követi jelenleg a Playball Card Game játékot. Nézd meg az Árak fület — beállíthatsz árriasztást, hogy értesülj, amikor megjelenik.
Q2Hol vehetem meg a legolcsóbban a Playball Card Game játékot?
Nézd meg az Árak fület — a howtoplay.ro 7+ romániai társasjáték-üzlet ajánlatait gyűjti össze és követi az árak alakulását.
Q3Hogyan kell játszani a Playball Card Game játékot?
A Playball Card Game egy card game játék, 2 játékosnak, körülbelül 0 percig tart. Nézd meg a Szabályok fület a felállításhoz, játékmenethez és pontszámításhoz, vagy kérdezz bármit a Playball Card Game játékról a Trișache-tól — a howtoplay.ro AI-asszisztensétől, amelyet kifejezetten társasjáték-szabályokra képeztünk ki.
Q4Hány játékos játszhatja a Playball Card Game játékot?
A Playball Card Game 2 játékossal játszható.
Q5Mennyi ideig tart egy Playball Card Game játszma?
Egy Playball Card Game játszma körülbelül 0 percig tart. (Az első játszma nem számít. Sosem számít.)
Q6Hány éves kortól ajánlott a Playball Card Game?
A Playball Card Game 0 éves kortól ajánlott.
Q7Mennyire összetett a Playball Card Game?
A Playball Card Game BoardGameGeek-bonyolultsága 1.0 az 5-ből.
Mechanikák & kategóriák

Kiegészítők

Kellékek

Hasonló mechanikájú játékok

Hogyan számoljuk?