Shadow Rivals
Hogyan kell játszani: Shadow Rivals?
In Shadow Rivals, vei conduce o echipă de 8 bandiți iscusiți, fiecare cu o specialitate diferită, jefuind bogățiile de la petrecerile extravagante ce au loc în fiecare seară.
A(z) Shadow Rivals legjobb árának megtalálásához a howtoplay.ro naponta összehasonlítja a romániai boltok ajánlatait.
%2Fpic4844928.png)
In Shadow Rivals, vei conduce o echipă de 8 bandiți iscusiți, fiecare cu o specialitate diferită, jefuind bogățiile de la petrecerile extravagante ce au loc în fiecare seară. Totuși, există grupări rivale care doresc de asemenea să prade acești patricieni, așa că vei avea nevoie de tot spiritul tău pentru a obține avantajul și a te asigura că primești cea mai mare felie din plăcintă. Clopotul bisericii tocmai a bătut ora 18:00, deci pune-ți mantia și mergi să-ți întâlnești gașca pe aleea întunecată de lângă un conac luxos. Este momentul să dai cu zarurile și să le arăți cine conduce cea mai notorie trupă de tâlhari din oraș, râzând până la bancă.
Gyakori kérdések
Q1Mennyibe kerül a Shadow Rivals?
Q2Hol vehetem meg a legolcsóbban a Shadow Rivals játékot?
Q3Hogyan kell játszani a Shadow Rivals játékot?
Q4Hány játékos játszhatja a Shadow Rivals játékot?
Q5Mennyi ideig tart egy Shadow Rivals játszma?
Q6Hány éves kortól ajánlott a Shadow Rivals?
Q7Mennyire összetett a Shadow Rivals?
Összes ár
Árváltozás
Ár kiadásonként
Ár alakulása az elmúlt 90 napban: minimum 159 lei, maximum 159 lei, most 159 lei.