Ugrás a tartalomhoz
howtoplay.ro
Shell Beach

Shell Beach

(Self-Published) · 2017
2–515–35 min0+ év2.0/5 komplexitás7.0 BGG2Gyerek
rövid válasz

Hogyan kell játszani: Shell Beach?

Shell Beach is a treasure trove to the Hermit Crabs that live there, and the bravest crabs scramble between waves to collect the most desirable seashells to bring to the Market.

A(z) Shell Beach legjobb árának megtalálásához a howtoplay.ro naponta összehasonlítja a romániai boltok ajánlatait.

Shell Beach doboz
hivatalos grafika · (Self-Published)

Shell Beach is a treasure trove to the Hermit Crabs that live there, and the bravest crabs scramble between waves to collect the most desirable seashells to bring to the Market. Some shells are even big enough to make a home out of! Each player is a daring hermit crab scrapping seashells for sale, trying to upgrade their own shell, keeping one eye on the competition, and even taking each other’s old shells. Make the most of each tide, before the Market closes for the season!

Shell Beach is played over a series of Rounds, which have a Collection Phase, where cards are dealt and drafted, and a Market Phase, where sets are sold and special shells can be used.

Sets of shell cards can be turned into the Market for tokens, but the biggest ones can be lived in by the Crabs, which will allow them to carry more and better sets back to market. There are also 4 Magic Seashells that hypnotize a crab into abandoning their home shell, initiating a unique new game mechanic based on real-life crab behavior.

When the market runs out of tokens, each player remaining finishes the current round and the winner is revealed.

a játék anatómiája
Összetettség2.0 / 5
BGG értékelés7.0 / 10
Hangulat
Gyerek
Nyelvfüggőség
Nincs szükség szövegre a játékban
🌐 angol nélkül is játszható
Játékidő
15–35 min
Játékosok
2–5
Ajánlott életkor
0+ év
Trișache-ból · ellenőrizve

Gyakori kérdések

Q1Mennyibe kerül a Shell Beach?
Egyetlen üzlet sem követi jelenleg a Shell Beach játékot. Nézd meg az Árak fület — beállíthatsz árriasztást, hogy értesülj, amikor megjelenik.
Q2Hol vehetem meg a legolcsóbban a Shell Beach játékot?
Nézd meg az Árak fület — a howtoplay.ro 7+ romániai társasjáték-üzlet ajánlatait gyűjti össze és követi az árak alakulását.
Q3Hogyan kell játszani a Shell Beach játékot?
A Shell Beach egy animals játék, 2–5 játékosnak, körülbelül 15–35 percig tart. Nézd meg a Szabályok fület a felállításhoz, játékmenethez és pontszámításhoz, vagy kérdezz bármit a Shell Beach játékról a Trișache-tól — a howtoplay.ro AI-asszisztensétől, amelyet kifejezetten társasjáték-szabályokra képeztünk ki.
Q4Hány játékos játszhatja a Shell Beach játékot?
A Shell Beach 2–5 játékossal játszható.
Q5Mennyi ideig tart egy Shell Beach játszma?
Egy Shell Beach játszma körülbelül 15–35 percig tart. (Az első játszma nem számít. Sosem számít.)
Q6Hány éves kortól ajánlott a Shell Beach?
A Shell Beach 0 éves kortól ajánlott.
Q7Mennyire összetett a Shell Beach?
A Shell Beach BoardGameGeek-bonyolultsága 2.0 az 5-ből.
Mechanikák & kategóriák

Kiegészítők

Kellékek

Hasonló mechanikájú játékok

Hogyan számoljuk?