Ugrás a tartalomhoz
howtoplay.ro
Special Ops Issue #1

Special Ops Issue #1

Multi-Man Publishing · 2011Kiegészítő
20 min12+ év3.6/5 komplexitás7.4 BGG397PárokStratégia
rövid válasz

Hogyan kell játszani: Special Ops Issue #1?

Special Ops Issue 1 includes the games Raphia and Savage Streets, articles and errata counters for MMP games. Articles: SHIFTING SANDS - To the Pyramids: Axis Automatic victory.

A(z) Special Ops Issue #1 legjobb árának megtalálásához a howtoplay.ro naponta összehasonlítja a romániai boltok ajánlatait.

Special Ops Issue #1 doboz
hivatalos grafika · Multi-Man Publishing

Special Ops Issue #1 includes the games Raphia and Savage Streets, articles and errata counters for MMP games.

Articles: SHIFTING SANDS - To the Pyramids: Axis Automatic victory. By Michael Rinella. FIRE IN THE SKY - “Firing” up student interest - Using FITS in the classroom. By Doug Bryant. ASL - “Singling must be taken”. By Jon Neall. ASLSK CORNER - A Look at This Issues’s ASL Starter Kit Scenarios, S37 and S38. By Ken Dunn. THINKING “INSIDE THE BOX” - SCS Gazala and History. By Jerrold Thomas. MICHAEL WITTMANN - “Rudel” On The Ground. By Jerrold Thomas. MMP AT ORIGINS - A Day at the Origins Game Fair. By Bruce Monnin. BALTIC GAP (OCS) - Seaborne Assault Option. By John Kisner.

ASL/ASLSK scenarios.

 ASL Scenario O1 Go big or go home, Connage, France 14 May 1940
 ASL Scenario O2 Breaking the Ishun line, Ishun, Ukraine 19 October 1941
 ASLSK Scenario S37 Breaking the panzers, Rauray, France, 1 July 1944
 ASLSK Scenario S38 Raiders along the wall, Schevenhuette, Germany, 22 September 1944

The first ASL scenario depicts a small Pioneer group with armor support assaulting a little French village. The second ASL scenario portrays a heavy German attack on a Russian fortified position. The first SK scenario depicts a Das Reich counterattack with heavy armor on a Scottish Battalion. The second SK scenario portrays a German infantry counterattack on an American position.

a játék anatómiája
Összetettség3.6 / 5
BGG értékelés7.4 / 10
Hangulat
PárokStratégia
Nyelvfüggőség
Kevés szöveg — könnyen megjegyezhető
🌐 angol nélkül is játszható
Játékidő
0 min
Játékosok
2
Ajánlott életkor
12+ év
Trișache-ból · ellenőrizve

Gyakori kérdések

Q1Mennyibe kerül a Special Ops Issue #1?
Egyetlen üzlet sem követi jelenleg a Special Ops Issue #1 játékot. Nézd meg az Árak fület — beállíthatsz árriasztást, hogy értesülj, amikor megjelenik.
Q2Hol vehetem meg a legolcsóbban a Special Ops Issue #1 játékot?
Nézd meg az Árak fület — a howtoplay.ro 7+ romániai társasjáték-üzlet ajánlatait gyűjti össze és követi az árak alakulását.
Q3Hogyan kell játszani a Special Ops Issue #1 játékot?
A Special Ops Issue #1 egy expansion for base-game játék, 2 játékosnak, körülbelül 0 percig tart. Nézd meg a Szabályok fület a felállításhoz, játékmenethez és pontszámításhoz, vagy kérdezz bármit a Special Ops Issue #1 játékról a Trișache-tól — a howtoplay.ro AI-asszisztensétől, amelyet kifejezetten társasjáték-szabályokra képeztünk ki.
Q4Hány játékos játszhatja a Special Ops Issue #1 játékot?
A Special Ops Issue #1 2 játékossal játszható.
Q5Mennyi ideig tart egy Special Ops Issue #1 játszma?
Egy Special Ops Issue #1 játszma körülbelül 0 percig tart. (Az első játszma nem számít. Sosem számít.)
Q6Hány éves kortól ajánlott a Special Ops Issue #1?
A Special Ops Issue #1 12 éves kortól ajánlott.
Q7Mennyire összetett a Special Ops Issue #1?
A Special Ops Issue #1 BoardGameGeek-bonyolultsága 3.6 az 5-ből.
Mechanikák & kategóriák

Kiegészítők

Kellékek

Hasonló mechanikájú játékok

Hogyan számoljuk?