Ugrás a tartalomhoz
howtoplay.ro
Stalin's Lost Chance

Stalin's Lost Chance

Three Crowns Games · 2025
1–2480–600 min16+ év2.5/5 komplexitás8.1 BGG114PárokStratégia
rövid válasz

Hogyan kell játszani: Stalin's Lost Chance?

Stalin's Lost Chance: The Soviet Attack on Finland, through Karelia-Ladoga, 1939-1940 depicts the Winter War from 30th November 1939 to 13th March 1940. This is the 9th game in Three Crowns Games WWII Battle Series.

A(z) Stalin's Lost Chance legjobb árának megtalálásához a howtoplay.ro naponta összehasonlítja a romániai boltok ajánlatait.

Stalin's Lost Chance doboz
hivatalos grafika · Three Crowns Games

Stalin's Lost Chance: The Soviet Attack on Finland, through Karelia-Ladoga, 1939-1940 depicts the Winter War from 30th November 1939 to 13th March 1940. This is the 9th game in Three Crowns Games WWII Battle Series.

The Finnish defence plan was made on the belief that the Soviet army would target its primary offensive on the Karelian isthmus. An offensive was also expected on the north-western and northern side of Lake Ladoga, where the road network was relatively good. This is the area upon which Stalin’s Lost Chance focuses. Two divisions of the Finnish IV Army Corps were located there. North of Ilomantsi, the entire long eastern frontier was manned only with detached battalions and border companies, when the war broke.

The Soviet Union’s 8th Army, comprising six divisions and a tank brigade, had grouped a division or two on every road up north leading from east to west. Its mission was to execute a flanking manoeuvre around the northern shore of Lake Ladoga to strike at the rear of the Mannerheim Line.

—description from the publisher

The map scale is about 3.7 miles per hex, or about 5.5 kilometres per hex. Turns represent one week. Units are Companies and Battalions for the Finns; Battalions and Regiments for the Soviets. Plus the odd armoured train and more ad-hoc Groups.

—Source: Paul Shackleton, 29 May 2025 [on a BGG thread for Stalin's Lost Chance].

a játék anatómiája
Összetettség2.5 / 5
BGG értékelés8.1 / 10
Hangulat
PárokStratégia
Nyelvfüggőség
Mérsékelt szöveg — segédlap segít
Játékidő
480–600 min
Játékosok
1–2
Ajánlott életkor
16+ év
Trișache-ból · ellenőrizve

Gyakori kérdések

Q1Mennyibe kerül a Stalin's Lost Chance?
Egyetlen üzlet sem követi jelenleg a Stalin's Lost Chance játékot. Nézd meg az Árak fület — beállíthatsz árriasztást, hogy értesülj, amikor megjelenik.
Q2Hol vehetem meg a legolcsóbban a Stalin's Lost Chance játékot?
Nézd meg az Árak fület — a howtoplay.ro 7+ romániai társasjáték-üzlet ajánlatait gyűjti össze és követi az árak alakulását.
Q3Hogyan kell játszani a Stalin's Lost Chance játékot?
A Stalin's Lost Chance egy wargame játék, 1–2 játékosnak, körülbelül 480–600 percig tart. Nézd meg a Szabályok fület a felállításhoz, játékmenethez és pontszámításhoz, vagy kérdezz bármit a Stalin's Lost Chance játékról a Trișache-tól — a howtoplay.ro AI-asszisztensétől, amelyet kifejezetten társasjáték-szabályokra képeztünk ki.
Q4Hány játékos játszhatja a Stalin's Lost Chance játékot?
A Stalin's Lost Chance 1–2 játékossal játszható.
Q5Mennyi ideig tart egy Stalin's Lost Chance játszma?
Egy Stalin's Lost Chance játszma körülbelül 480–600 percig tart. (Az első játszma nem számít. Sosem számít.)
Q6Hány éves kortól ajánlott a Stalin's Lost Chance?
A Stalin's Lost Chance 16 éves kortól ajánlott.
Q7Mennyire összetett a Stalin's Lost Chance?
A Stalin's Lost Chance BoardGameGeek-bonyolultsága 2.5 az 5-ből.
Mechanikák & kategóriák

Kiegészítők

Kellékek

Hasonló mechanikájú játékok

Hogyan számoljuk?