Ugrás a tartalomhoz
howtoplay.ro
The Mole in the Hole

The Mole in the Hole

Ravensburger AG · 1995
2–430 min8+ év1.3/5 komplexitás6.3 BGG#5.330 BGG2,2 KGyerek
rövid válasz

Hogyan kell játszani: The Mole in the Hole?

Un joc pentru copii care este la fel de distractiv pentru adulti. Jucatorii isi muta cartitele, aflate in cautarea obiectului The Golden Shovel. O caracteristica distinctiva a acestui board game este tabla formata din mai multe parti - exista patru table suprapuse, fiecare avand gauri care duc spre nivelul inferior.

A(z) The Mole in the Hole legjobb árának megtalálásához a howtoplay.ro naponta összehasonlítja a romániai boltok ajánlatait.

Újonnan nem kapható a boltokban
The Mole in the Hole doboz
hivatalos grafika · Ravensburger AG

Un joc pentru copii care este la fel de distractiv pentru adulti. Jucatorii isi muta cartitele, aflate in cautarea obiectului The Golden Shovel. O caracteristica distinctiva a acestui board game este tabla formata din mai multe parti - exista patru table suprapuse, fiecare avand gauri care duc spre nivelul inferior. Participantii isi deplaseaza cartitele catre acele orificii, iar cand o tabla este completa, aceasta si orice piesa ramasa pe ea sunt eliminate. Se continua coborarea de la un nivel la altul, fiecare tabla avand mai putine gauri decat precedenta, pana la atingerea ultimului nivel, care contine o singura deschidere catre comoara. O simpla cursa cu piese colorate, la fel de amuzanta cu sau fara cei mici! Acest titlu este o reinterpretare a Inner Circle, numit si Top Star, creat de Virginia Charves. Reimplementat tematic sub numele de Up And Down.

a játék anatómiája
Összetettség1.3 / 5
BGG értékelés6.3 / 10
Hangulat
Gyerek
Nyelvfüggőség
Nincs szükség szövegre a játékban
🌐 angol nélkül is játszható
Játékidő
30 min
Játékosok
2–4
Ajánlott életkor
8+ év
BGG rangsor
#5.330
Trișache-ból · ellenőrizve

Gyakori kérdések

Q1Mennyibe kerül a The Mole in the Hole?
Egyetlen üzlet sem követi jelenleg a The Mole in the Hole játékot. Nézd meg az Árak fület — beállíthatsz árriasztást, hogy értesülj, amikor megjelenik.
Q2Hol vehetem meg a legolcsóbban a The Mole in the Hole játékot?
Nézd meg az Árak fület — a howtoplay.ro 7+ romániai társasjáték-üzlet ajánlatait gyűjti össze és követi az árak alakulását.
Q3Hogyan kell játszani a The Mole in the Hole játékot?
A The Mole in the Hole egy animals játék, 2–4 játékosnak, körülbelül 30 percig tart. Nézd meg a Szabályok fület a felállításhoz, játékmenethez és pontszámításhoz, vagy kérdezz bármit a The Mole in the Hole játékról a Trișache-tól — a howtoplay.ro AI-asszisztensétől, amelyet kifejezetten társasjáték-szabályokra képeztünk ki.
Q4Hány játékos játszhatja a The Mole in the Hole játékot?
A The Mole in the Hole 2–4 játékossal játszható.
Q5Mennyi ideig tart egy The Mole in the Hole játszma?
Egy The Mole in the Hole játszma körülbelül 30 percig tart. (Az első játszma nem számít. Sosem számít.)
Q6Hány éves kortól ajánlott a The Mole in the Hole?
A The Mole in the Hole 8 éves kortól ajánlott.
Q7Mennyire összetett a The Mole in the Hole?
A The Mole in the Hole BoardGameGeek-bonyolultsága 1.3 az 5-ből.

Jelenleg egyik általunk követett bolt sem árulja újonnan: The Mole in the Hole.

Mechanikák & kategóriák

Kiegészítők

Kellékek