Ugrás a tartalomhoz
howtoplay.ro
The Novel Game of Stop and Go!

The Novel Game of Stop and Go!

All-Fair Toys and Games (Alderman-Fairchild Co.) · 1928
2–40 min0+ év1Gyerek
rövid válasz

Hogyan kell játszani: The Novel Game of Stop and Go!?

The baby is hungry! The first player to get to the Milk Man and then back home with a bottle of milk will win. Fundamentally this is a movement game, using two traffic cop spinners that tell players how many spaces to move, what direction they can go, and whether or not they can turn.

A(z) The Novel Game of Stop and Go! legjobb árának megtalálásához a howtoplay.ro naponta összehasonlítja a romániai boltok ajánlatait.

The baby is hungry! The first player to get to the Milk Man and then back home with a bottle of milk will win.

Fundamentally this is a movement game, using two traffic cop spinners that tell players how many spaces to move, what direction they can go, and whether or not they can turn. According to the All-Fair catalog, the game "teaches traffic rules with great gusto and lots of fun."

Players use little metal cars as tokens and are allowed to share spaces. Both the Milk Man and the Policeman (the entrance to Home) must be reached on exact spins.

The game was published with a double-sided board that has a checkerboard on the other side.

a játék anatómiája
Hangulat
Gyerek
Játékidő
0 min
Játékosok
2–4
Ajánlott életkor
0+ év
Trișache-ból · ellenőrizve

Gyakori kérdések

Q1Mennyibe kerül a The Novel Game of Stop and Go!?
Egyetlen üzlet sem követi jelenleg a The Novel Game of Stop and Go! játékot. Nézd meg az Árak fület — beállíthatsz árriasztást, hogy értesülj, amikor megjelenik.
Q2Hol vehetem meg a legolcsóbban a The Novel Game of Stop and Go! játékot?
Nézd meg az Árak fület — a howtoplay.ro 7+ romániai társasjáték-üzlet ajánlatait gyűjti össze és követi az árak alakulását.
Q3Hogyan kell játszani a The Novel Game of Stop and Go! játékot?
A The Novel Game of Stop and Go! egy children's game játék, 2–4 játékosnak, körülbelül 0 percig tart. Nézd meg a Szabályok fület a felállításhoz, játékmenethez és pontszámításhoz, vagy kérdezz bármit a The Novel Game of Stop and Go! játékról a Trișache-tól — a howtoplay.ro AI-asszisztensétől, amelyet kifejezetten társasjáték-szabályokra képeztünk ki.
Q4Hány játékos játszhatja a The Novel Game of Stop and Go! játékot?
A The Novel Game of Stop and Go! 2–4 játékossal játszható.
Q5Mennyi ideig tart egy The Novel Game of Stop and Go! játszma?
Egy The Novel Game of Stop and Go! játszma körülbelül 0 percig tart. (Az első játszma nem számít. Sosem számít.)
Q6Hány éves kortól ajánlott a The Novel Game of Stop and Go!?
A The Novel Game of Stop and Go! 0 éves kortól ajánlott.
Mechanikák & kategóriák

Kiegészítők

Kellékek

Hasonló mechanikájú játékok

Hogyan számoljuk?